Змагання рятувальників у Трускавці

  Понад 150 МНСників, десятки медиків та авіація сьогодні рятували мешканців одного з найдорожчих санаторіїв у Трускавці. На Львівщині продовжується підготовка до проведення Євро-2012. На сьогоднішніх змаганнях рятувальники відпрацьовували європейські нормативи та надання медичної допомоги тим, хто постраждав від пожежі.
  Близько двадцяти пожежних машин та кілька "швидких допомог", що промчали вулицями спокійного Трускавця, - наробили в місті неабиякого галасу. За легендою рятувальників - горів один із найдорожчих санаторіїв курорту. Кількадесят заручників вогню просили допомоги з вікон, балконів та даху. МНСники кажуть - до навчань залучили чи не весь особовий склад найближчих до курорту міст. На допомогу прибув навіть гелікоптер місцевого аероклубу та гірські рятувальники. Вони можуть зняти потерпілого з будь-якої висоти.

  Станіслав Куляша – начальник пункту Львівського гірського пошуково-рятувального загону: "Рятували з 14 поверхового будинку все залежить від довжини верьовок, а верьовки ми підбираємо по довжині в залежності від того з якою висотою ми працюємо".

  Медики кажуть: навчання для них - реалістичні, доводилося надавати допомогу людям із різними травмами. Поранених із тяжчими травмами  - до лікарні доправляли гвинтокрилом. Лікарі медицини катастроф кажуть - за цей час набралися досвіду, аджЕ схожі ситуації у повсякденному житті трапляються доволі часто.

  Степан Головін лікар медицини невідкладних станів: "Абсолютно реальна ситуація, такі навчання допомагають бути в тонусі допомагають не розгубитися в реальній ситуації коли є маса потерпілих, коли є маса уражених і так дальше".

  За неповних два роки, що залишилися до Євро-2012, усі оперативні служби області повинні навчитися працювати за європейськими стандартами. Тож - для навчань обирають найскладніші будівлі.

  Сергій Дмитровський – начальник ГУ МНС у Львівській області: "Об`єкт не простий, об`єкт потенційно рахується у нас складним тому що тут об`єкт з масовим перебуванням людей, велика загрузка пожежна, мається на увазі планування складне і дуже велика кількість людей перебуває одночасно в цій гостиниці".

  Не обійшлося без помилок. Керівник МНС нарікає - не всі його підопічні дотримувалися правил техніки безпеки, а відтак надолужуватимуть вміння на наступних навчаннях.
  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львівщина, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Україну чекає чергове подорожчання продуктів [відео]
  Наступний матеріал
  Реквієм за замученими тваринами провели в Києві [відео]
  Теги: