Реквієм за замученими тваринами провели в Києві [відео]

  Реквієм за безневинно замученими тваринами провели сьогодні в Києві. Захисники чотирилапих прийшли до Верховної Ради з фотографіями своїх улюбленців. І закликали депутатів ухвалити нову редакцію закону про захист тварин від жорстокого поводження. За словами активістів, сьогодні в Україні відстрілюють десятки тисяч собак і котів щодня. Ні -зооциду -сказали мітингувальники. Утім, їх ніхто не почув.

  Учора світ святкував День захисту тварин. В Україні це не свято, а поминки. Уже другий день поспіль столичні зоозахисники і прості небайдужі під стінами парламенту оплакують чотирилапих друзів.  

  Учасниця акції:"В мене тринадцять котів, яких всіх я спасла від смерті. Это мурчунья. Жила на улице, не кормили, замерзла. А это отравлен цуцик".

  Мурчунья і Цуцик далеко не повний перелік тих, від кого відхрестилися господарі і просто викинули на вулицю. Там їх спіткала біда. Зоозахисникам серце крається - вони вимагають ліцензувати діяльність з розведення тварин і карати власників, які зрікаються своїх домашніх улюбленців.  

  Учасник акції: "В нашому законі чинному, а точніше нечинному, існує відповідальність за залишення тварини без нагляду. Насправді жодного покарання за це немає".

  Тварини відстоювати свої права не прийшли. Тільки Бім. І той не гавкає.

  Олександра за свого Біма боїться: "Боюсь вивести своїх собак на вулицю. Бо стільки отрути скільки лежить і не зрозуміло де.." 

  Борці за права тварин упевнені - отруєні і застрелені песики і котики на совісті можновладців.  

  Учасник акції: "Те, що вони вбивають, нічого не допоможе абсолютно. вони вбивають 10, народжується 20, вони вбивають 20, народиться 30".

  Учасник акції: "Контролювати популяцію треба шляхом стерилізації -це єдиний гуманний шлях".

  Учасник акції: "Все те, кто наверху отвечает за это, все будут отвичать перед Господом Богом".

  Учасник акції: "Собака -последний ангел на земле".

  Депутат-регіонал Михайло Чечетов про собак доброї думки. До зоозахисників не вийшов. Але каже, закон, що захищатиме тварин, ухвалити варто. Хоча би заради рідного Льови.

  Михайло Чечетов, депутат: "У меня дома любимый собака чао-чао. Зовут Лева. Если я захожу в двери, то я его должен полминуты гладить -он не пустит, если я полминуты не поглажу -лева, лева. Левка король микрорайона".

  Інші народні обранці теж на словах не проти помогти тваринам.

  Поки депутати розповідали про любов до тварин, активісти біля стін парламенту прощалися з безкарно замученими чотирилапими. Відпускали в небо білі кульки з їхніми фотографіями.

  Ольга Петрів, Ольга Сніцарчук та Ян Доброносов, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Змагання рятувальників у Трускавці
  Наступний матеріал
  У Києві подорожчав хліб
  Теги: