Житомирщина. Сільський голова до смерті побив хлопця [відео]

  Самосудом погрожують сільському голові мешканці села Городище на Житомирщині. Тиждень тому той побився з односельцем. Хлопець впав у кому, а сьогодні - помер. Селяни ж припускають голова уникне відповідальності.

  Тиждень тому, ось на цьому подвір’ї, зранку непритомного побитого Сергія знайшла мати. Напередодні жінка посварилася з сільським головою. Той влаштував хмільне застілля у їдальні дитячого садочку, де жінка працює завідуючою. Хлопець вирішив вступитися за матір - кажуть селяни. Увечері люди бачили, як сільський голова бив Сергія ногами по голові.

  Віталій Ніколайчук, головний лікар Черняхівського ТМО: "Хворий поступив у вкрай важкому стані. Без свідомості. Був встановлений діагноз – закрита черепно-мозкова травма, крововилив у шлуночки мозку".

  Лікарі провели операцію. Втім, після неї Сергієві не покращало. Тиждень пролежав у комі так і не отямившись. Сьогодні вранці він помер. Тим часом, сільський голова і надалі виконує свої обов"язки, ходить на роботу. Чоловік визнає - із Сергієм сперечався, однак винним у тому, що того не стало - себе не вважає.

  Григорій Вознюк, голова Городищенської сільської ради: "Я поки свідок. Яка відповідальність на мені? Я – свідок. Драки не було. Була борьба. Знаєте, як тягаються за барки? Ніхто не бився. Кажуть, що я його дубинкою бив. Такого не було. Це вигадки".

  За фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень міліція порушила кримінальну справу. Правоохоронці чекають на результат експертиз. Одна із версій - у Сергія стався інсульт, а звідси і кома.

  Ігор Скидан, керівник Черняхівського РВ УМВС у Житомирській області: "На даний момент ми не знаємо, чи це сталося ушкоджень, чи це інсульт".

  Галина Новицька, тітка загиблого: "Якби інсульт, він би упав, а це ж написано геморогіческий забій. Це втяв чимось. Чи пиханув на щось. Якщо вже таке сталося, якщо вже втяв – ти йди скору визивай, а він привіз у двір і кинув його".

  Селяни стверджують - голова сільради уже відбував покарання. Крім того, він і раніше піднімав руки на односельчан. Зараз люди вимагають - на час слідства відсторонити сільського голову від виконання обов`язків. Якщо ж правоохоронці не дадуть справі хід - погрожують самосудом.

  Леся Піонтківська, мешканка села: "Нам убійца не потрібен на посаді. Завтра на нього хтось не так гляне, у мене діти. Це з любими дітьми може статися".

  Раїса Власюк, місцева жителька: "На теперішню міліцію треба, щоб був самосуд. Міліція може наркотики підкинути, і всі сидять, мовчать. За нами, простими людьми нема защити".

  Тим часом прокуратура Житомирської області пообіцяла проконтролювати розслідування кримінальної справи.
   
  Оксана Трокоз, Володимир Жабровець, Житомирщина, 5 канал

  Попередній матеріал
  Дворазовий олімпійський чемпіон Васмаєр взявся рекламувати Україну серед європейців [відео]
  Наступний матеріал
  Ремонтні роботи розпочались на Поштовій площі [відео]
  Теги: