5.ua

Жителі Сходу, які нині проживають на Харківщині, переселені до будинків з опаленням

  Одним із завдань для співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) є допомога та підтримка громадян, які вимушено виїхали зі Сходу нашої країни, а також їх адаптація до нових умов проживання. Наразі рятувальники оперативно вирішують питання підготовки до осінньо-зимового періоду: забезпечення людей житлом, теплими речами та іншими побутовими предметами. Рятувальники вже перемістили до будинків з опаленням майже всі родини зі Сходу України.

  Про це прес-служба ДСНС повідомляє 2 жовтня.

  Зокрема повідомляється, що процес переселення людей до теплих приміщень налагоджений та результативно працює і на Харківщині.

  "Так, рятувальники цього регіону спільно з представниками органів влади оперативно вирішили питання щодо розселення 18 мешканців східних регіонів, які ще з липня проживали в житлових неопалювальних корпусах на території дитячого оздоровчого табору "Лісова поляна" селища Високий Харківського району. Регіональним штабом з питань переміщення громадян, які виїжджають з районів проведення АТО, було прийнято рішення автобусами перевезти людей до територіальних центрів соціального захисту міста Харкова", - зазначили рятувальники.

   "Регіональний штаб Харківської області завершує один з етапів роботи, пов'язаний з надання допомоги людям зі Сходу України. Сьогодні ми завершили переміщення людей з неопалювальних приміщень до будинків, в яких є всі умови для проживання людей в осінньо-зимовий період. У цілому, у Харківській області з неопалювальних приміщень було розселено близько 1800 людей", - зазначив помічник начальника головного управління ДСНС у Харківській області, секретар регіонального штабу Серій Щербіна.

  Нагадаємо, на Харківщині наразі перебуває понад  20 тис. осіб зі Сходу країни, які знайшли тут тимчасове житло.

  Раніше повідомлялось про створення спеціальної служби Міноборони для виявлення ворожої агентури та фактів невиконання бойових наказів в міністерстві і Збройних Силах України.

  Попередній матеріал
  України та Румунія домовилися про місцевий прикордонний рух
  Наступний матеріал
  Чарлі Шин напав з ножем на дантиста
  Теги:
  Loading...