5.ua

Журналісти змусили прокуратуру перевірити, хто вирубує «тунель кохання» [відео]

  Ось таким Клеванський тунель кохання був іще два тижні тому. Навіть глибокої осені сюди приїздять молодята, адже такого поєднання творіння людини та природи – більше ніде у світі немає. Так виглядає тунель сьогодні. Пеньки, галуззя, неприбране сміття. Рівненські залізничники, у підпорядкуванні яких перебуває колія, твердять – страшного нічого не сталося. Прибрали те, що заважало потягам.

  Іван Груник, начальник відокремленого підрозділу Рівненська дирекція залізничних перевезень: «Там були залишки старих шпал. Де були зарослі, які вже мішали рухомому складу, який проходить туди, і вагони, от тільки це було почищено. Саму геометрію, оцей габарит, так званий тунель, його ніхто не рухав».

  За словами залізничника, вони розуміють цінність тунелю – і навіть збираються здійснити благоустрій території. Керівництво області – залізницю підтримує. Тут кажуть – перетворити тунель кохання на цілком туристичний об'єкт не можуть, однак і руйнувати його не збираються.

  Олексій Губанов, заступник голови Рівненської облдержадміністрації: «Там не можна зупинити рух потягів. Відповідно, є техніка безпеки, яка вимагає відповідного ставлення. Але разом з тим і залізничники, і влада, місцева і обласна, свідомі того, що це за об’єкт, що його не можна зруйнувати, пошкодити, він притягає сюди дуже багато туристів».

  А от Львівська залізниця, якій підпорядковується Рівненська дирекція залізничних перевезень – від вирубування в «тунелі кохання» – категорично відхрещується. 

  Юлія Грабова, прес-секретар Львівської залізниці: «Звідки з’явилася інформація, що залізничники проводять вирубування дерев, кущів, я не знаю чого іще – я сказати не можу. Це є неправда. Ніяких робіт у «тунелі кохання» ми не проводили. Все інше – це компетенція місцевої влади, які вони там видавали дозволи».

  Місцева влада, до якої апелюють залізничники, теж категорична – жодних дозволів на роботи не видавали.

  Галина Лекай, в.о. селищного голови: «Так нічого ж там не робиться взагалі. Ви не знімайте. Ми на це дозвіл не давали».

  З огляду на розголос у ЗМІ, обласна прокуратура почала перевірку обсягу та доцільності вирубування дерев у «тунелі кохання».

  Антоніна Торбіч, Валерій Мартинюк, Рівненщина, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Науковці пересварились через концепцію виставки до 200-ліття Шевченка
  Наступний матеріал
  У Львові організували збір вживаних речей для нужденних [відео]
  Теги:
  Loading...