5.ua

Науковці пересварились через концепцію виставки до 200-ліття Шевченка

  Музейники, історики, шевченкознавці і представники громадських організацій досі не визначили ані концепції, ані тематики виставки. Чергове громадське обговорення закінчилося гарячими суперечками. Дирекція музею наполягає на оновленні виставки експонатами з особистої бібліотеки Кобзаря та багатьма його оригінальними творами, які досі не представляли. Натомість, опоненти кажуть, що експонати і музей, замість реставрувати – реконструюють і нищать. Остаточного проекту досі не ухвалили, а до відкриття, тим часом, залишилось 4 місяці.

  Дмитро Стус, генеральний директор НМТШ: «Весь другий поверх залишається для представлення життя і творчості, поетичної і художньої спадщини Шевченка. 4 зали на першому поверсі – під показ Кирило-Мефодіївського братства, історії колекції музею».

  Павло Мовчан, голова Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Т.Г.Шевченка: «Вважаєте, що російська мова для Шевченка – це природно і нав’язуєте нам. Припиніть! Ви належите до тієї плеяди сатаністів, які йдуть і руйнують святая святих. По руках вас будуть бити довго». 

  Попередній матеріал
  МОН вирішило промоніторити знання школярів – і підзаробити на них [відео]
  Наступний матеріал
  Журналісти змусили прокуратуру перевірити, хто вирубує «тунель кохання» [відео]
  Теги:
  Loading...