5.ua

МОН вирішило промоніторити знання школярів – і підзаробити на них [відео]

  Мама п’ятикласниці Поліна Осередчук терміново міняє свої плани на вихідні. Суботу й неділю вона, як і батьки багатьох інших учнів п'ятих та десятих класів, проведе у пошуках заповітної книжки – відповідей до збірника завдань для проведення моніторингу. Напередодні батьків попередили – наступного тижня Міністерство освіти буде перевіряти знання.

  Усі хвилювання – даремні. Результати інспекції не вплинуть на підсумкові оцінки, а сам моніторинг – так просять називати перевірку в Інституті інноваційних технологій Міносвіти – має важливу мету.

  Моніторинг – неефективний, твердить голова комітету Верховної ради з питань науки і освіти, бо його готують із порушенням усіх правил проведення таких заходів. Але усі ці порушення – лише верхівка айсберга. Чи не найбільший недолік моніторингу в тому, що на батьках просто хочуть заробити, підозрює Лілія Гриневич. Така підозра є і в батьків дітей, які наступного тижня опиняться під пильним контролем учителів та чиновників.

  В Інституті інноваційних технологій, який розробляє завдання, від заробітчанства відхрестилися. Кажуть, вони відповідають лише за електронну версію запитань, які з'являться в інтернеті. А хто не має доступу до інтернету, або ж, крім запитань, захоче знати ще й відповіді – змушений буде заплатити.

  Наталія Жижко, Олексій Тищенко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Звістка про можливе убивство Арафата збурила Палестину
  Наступний матеріал
  Науковці пересварились через концепцію виставки до 200-ліття Шевченка
  Теги:
  Loading...