5.ua

У Львові організували збір вживаних речей для нужденних [відео]

  Львів'янин Володимир Телюк каже: щороку проводить ревізію гардероба, і щоразу натрапляє на речі, які вже не одягатиме. Проте й викинути їх – рука не піднімається. Каже, завдяки таким контейнерам, старі куртка та штани знайдуть нового власника.

  Володимир Телюк: «Планував здати їх при церкві… Збирали, але дізнався, що є от такі контейнери. І в принципі, вирішили з дружиною, що потрібно принести сюди. Вони не пропадуть. І так чи інакше, можливо, комусь пригодяться. Тут є теплі речі. Якраз зима».

  Речі з контейнерів забирають волонтери. Потому їх відвозять на цей склад, де сортують. Зі складу відсортовані речі везуть до благодійного осередку «Оселя». Звідти вони потраплять до нових власників. Наталія Червонова, яка не має власного кутка, частий гість в «Оселі». Приходить пообідати та прийняти душ. Цього разу отримала ще й одяг на зиму.

  Наталія Червонова: «Тут практично такі самі речі, як люди ходять на базарі. Нічим не гірші».

  Роман Маланчин, член громадської організації «Оселя»: «Деякі тільки беруть курточки чи светри, а деяких переодягаємо повністю, як то кажуть, з ніг до голови. Починаючи зі шкарпеток й закінчуючи курточками».

  Поки що у Львові встановили лише два контейнери. У планах – ще чотири.

  Олеся Саноцька, виконавчий директор громадської організації «Оселя»: «Ми побачили, як це робиться за кордоном. Та навіть в сусідній  Польщі, Словаччині, Франції такі контейнери ще в минулому столітті користувалися попитом. Я думаю, та ідея буде розповсюджена на Україні, бо кожна людина має речі, які є зайві для неї».

  Ціна такого контейнера – близько п’яти тисяч гривень. Їх купують за кошти благодійників, які взялися спонсорувати цей проект.

  Марічка Кужик, Євген Радіон, Львів, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Журналісти змусили прокуратуру перевірити, хто вирубує «тунель кохання» [відео]
  Наступний матеріал
  Мінкульт і нардепи видумують способи відімстити росіянам за Вакарчука [відео]
  Теги:
  Loading...