Журналісти позмагались у швидкості із автогонщиками

  Журналісти проти автогонщиків: телевізійники та газетярі позмагалися у швидкості з чемпіонами автомобільного спорту. Щоправда – не на гоночній трасі, а на картинговому треку. Серед тих, хто кинув виклик професіоналам - були і наші колеги.

   

  Ведучий "Великої політики", звиклий до перемог у різних автоспортивних дисциплінах, за кермо карта сьогодні сідатиме втретє за життя:

  Валентин Трохимчук, 5 канал: «Коли воно по-справжньому і ти ризикуєш життям – це автоспорт. А коли ти на маленьких машинках їдеш по іграшковому треку – ну, це просто іграшки».

  Біля треку та маленьких машинок на нього вже чекають колеги по телевізійному у цеху. Замість краваток – сьогодні у них шоломи. А настрій – як завжди – бойовий:

  Артем Овдієнко, 5 канал: «Такі тут майстри спорту, з якими змагатися важко має бути, ну я спробую, спробую».

  Андрій Жигулін, 5 канал: «Кермо знаю де, газ знаю, а от де гальмо?»

  Валентин Трохимчук, 5 канал: «Має бути командна стратегія – ви блокуєте натовп, я перемагаю».

  Під шум моторів, що їх випробовують водії, та гамір гостей – інструктори нарешті вмовляють операторів покинути зону старту. Водії - спокійні й чекають на нові враження:

  Євген Червоненко,  голова департаменту авіації ДСНС: «Я первый раз на картинге в жизни, сын мой здесь, все надо в первый раз».

  Андрій Жигулін, 5 канал: «Я ще такого не знаю, но – воно само їде».

  Разом з медійниками, перед стартом хвилюються і професійні спортсмени:

  Валерій Горбань, абсолютний чемпіон України з раллі: «На самом деле, я езжу в дисциплине "ралли", на картинг я сажусь очень редко».

  На фініші – емоції зашкалюють:

  Андрій Жигулін, 5 канал: «Відчуття – неймовірні! Швидкість зашкалює, але...  Я не впевнений, шо я подолав шось, але це класно!»

  За підсумками відбору, п’ятеро кращих медійників отримують право кинути виклик професіоналам. Валентин Трохимчук – серед них.

  Валентин Трохимчук, 5 канал: «Все буде гаразд!»

  Кілька напружених кіл, під час яких найшвидші із журналістів дихають в потилицю справжнім пілотам – і фініш, першим на який заїжджає 12-річний чемпіон України з картингу.

  Поки переможцю віддають шану, журналісти – мріють про реванш.

  Марина Євтушок, Дмитро Демішев, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Києві завершився 43-й міжнародний кінофестиваль «Молодість» [відео]
  Наступний матеріал
  Вибори в Грузії проходять спокійно, але з порушеннями
  Теги: