Вибори в Грузії проходять спокійно, але з порушеннями

  Уже понад півсотні порушень зафіксували спостерігачі на президентських виборах у Грузії. Більшість – пов’язані з процедурою відкриття дільниці. Про таке повідомляє неурядова організація "Справедливі вибори".

  Водночас, місцевий Центрвиборчком наголошує – волевиявлення відбувається спокійно. За даними ЦВК, на 12 годину за тбіліським часом проголосували вісім відсотків виборців. Найактивнішими виявилися мешканці регіону Рача – 12 відсотків.

  На посаду голови держави претендують 22 кандидати. За опитуваннями, фаворитами є  представник правлячої коаліції Георгій Маргвелашвілі, член партії Михайла Саакашвілі Давид Бакрадзе та лідер "Демократичного руху Єдина Грузія" Ніно Бурджанадзе.

  Янеж Ленарчич, директор центру демократичних інституцій та прав людини ОБСЄ: «Часом нас обвинувачують в тому, що ми спеціально шукаємо порушення. Це не так. Ми спостерігаємо за всім виборчим процесом – до виборів, у день волевиявлення та після нього. Потому – збираємо всю інформацію, надану сотнями наших спостерігачів, аналізуємо та робимо висновок, наскільки демократичні вибори».

  Попередній матеріал
  Журналісти позмагались у швидкості із автогонщиками
  Наступний матеріал
  Серія терактів у столиці Іраку – впродовж півгодини вибухнуло 10 авто
  Теги:
  Loading...