5.ua

Журналісти Першого національного влаштували пікет під ГПУ

  Українські журналісти, обурені діями свободівців у офісі Національної телерадіокомпанії України провели пікет під Генеральною прокуратурою України. Медійники передали Генпрокурору колективну заяву з вимогою дати оцінку поведінці депутатів. Приїхав до будівлі і свободівець Ігор Мірошниченко. Нардеп обґрунтував свій вчинок тим, що Пантелеймонов очолював Перший національний за попередньої влади і виконував замовлення Партії регіонів, зокрема займався цензурою на каналі і його практично неможливо було звільнити у законний спосіб, оскільки Пантелеймонов весь час перебував на лікарняному. Присутні журналісти заявили, що після таких дій нардеп мав би скласти свій мандат.

  Юлія Янчар, журналіст: "Перший національний - це не є не якийсь рупор демократії, всім це відомо. Але застосовувати силу, і демонструвати силу, тим паче народним депутатам - це вже не влазить ні в які норми".

  Сергій Левадний, журналіст: "До Пантелеймонова є багато дуже претензій, дуже багато. Але він є громадянином України, і якщо є претензії, треба цивілізовано їх вирішувати. Він викривив настільки те, що справді відбувається на Майдані, що я не буду взагалі дивуватися, якщо Східна Україна скаже, ну ось ми побачили, із своїх каналів ми побачили підтвердження того, про що нам так довго говорила Росія".

  Ігор Мірошниченко, народний депутат, Свобода: "Іде війна. І війна сьогодні України з Росією - є не лише зі зброєю в руках автоматичною, але зі зброєю інформаційною. Перший національний - це потужна інформаційна кнопка, яка використовується Москвою, і до вчорашнього дня вона продовжувала працювати."

  Попередній матеріал
  Кабмін схвалив план евакуації громадян з Криму
  Наступний матеріал
  Жителі Сумщини допомагають військовим рити окопи
  Теги:
  Loading...