5.ua

Кабмін схвалив план евакуації громадян з Криму

  Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні схвалив план заходів щодо евакуації громадян з Криму на материкову частину.

  Про це заявив на брифінгу міністр Кабінету міністрів Остап Семерак, підбиваючи підсумки сьогоднішнього засідання уряду, повідомляє УНІАН.

  "Сьогодні прийнято відповідний план заходів. Рішення ухвалене урядом і Радою національної безпеки і оборони. План передбачає доручення всім органам центральної виконавчої влади провести підготовчий етап і виконати завдання, які стоять сьогодні", - відзначив міністр.

  Він також висловив сподівання, що даний процес не буде загрозливим. Проте українська влада має підготуватися до "належної реакції на можливі міграційні рухи".

  Як повідомляв УНІАН, 16 березня нелегітимна влада АРК провела незаконний референдум і заявила, що майже 100% тих, хто взяв у ньому участь, проголосували за приєднання Криму до Росії.
  18 березня президент РФ Володимир Путін попросив парламент прийняти до складу Росії два нових суб`єктів - Крим і Севастополь.

  Того самого дня у Кремлі Путін, нелегітимний прем`єр-міністр Криму Аксьонов, голова розпущеного Верховною Радою України парламенту Криму Володимир Константинов і «уповноважений представник міста Севастополь» Олексій Чалий підписали договір між РФ і Республікою Крим про прийняття до Росії Криму і утворення у складі РФ нових суб`єктів.

  Завтра Держдума РФ збирається розглянути законопроект про приєднання Криму до Росії.

  Попередній матеріал
  В Москві проходить антипутінський Конгрес інтелігенції
  Наступний матеріал
  Журналісти Першого національного влаштували пікет під ГПУ
  Теги:
  Loading...