5.ua

В Москві проходить антипутінський Конгрес інтелігенції

  Відомі російські правозахисники та діячі культури організовують Конгрес "Проти війни, проти самоізоляції Росії, проти реставрації тоталітаризму" в знак протесту проти політики Путіна та анексії Криму.

  "Наша країна опинилась втягнутою в небезпечну авантюру. Під лозунгом "Захистимо росіян в Криму, а також всіх українців від нелегітимної влади в Україні!" вже відбулась фактична анексія Криму", - говориться у зверненні ініціативної групи, яке опублікували в "Новой газете" письменниця Людмила Улицька і правозахисник Лев Пономарьов.

  "У всіх державних ЗМІ Росії ллються нестримні потоки брехні та дезінформації, а також розгорнута оглушлива пропагандистська кампанія проти всіх, хто намагається поставити під сумнів правомірність дій влади, вказати на їх згубні наслідки для країни, для народу. Усі незгодні огульно шельмуються, називаються "п'ятою колоною" і "фашистами", - говориться у зверненні.

  Організатори Конгресу впевнені, що думка інтелігенції, не згодної з політикою Путіна, повинна бути виражена більш чітко та звучно.

  На захід були запрошені представники російської та української інтелігенції. Ініціативу підтримали Лія Ахеджакова, Дмитро Биков, Володимир Войнович, Тетяна Друбич, Михайло Євремов, Андрій Макаревич, Ельдар Рязанов, Володимир Сороків, Артемій Троїцький та ще більше 200 артистів, правозахисників, інженерів, лікарів та художників.

  Початок заходу був запланований на 15:0 мск середи в будівлі Бібліотеки іноземної літератури.

  Фото: lenta-ua.net

  Попередній матеріал
  Росія не залишає Україні іншого виходу аніж вступити до НАТО – експерти
  Наступний матеріал
  Кабмін схвалив план евакуації громадян з Криму
  Теги:
  Loading...