Журналістська солідарність: у Вінниці близько півсотні колег вшанували пам'ять Павла Шеремета

Павло Шеремет загинув 20 липня внаслідок вибуху в салоні авто

У Вінниці на площу "Героїв небесної сотні" вийшло близько півсотні журналістів. Вони вшанували пам'ять загиблого колеги Павла Шеремета.

За словами учасників, у такий спосіб вони хотіли показати свою повагу до колеги. На площі працював вільний мікрофон. Всі охочі могли висловити свою думку з приводу загибелі Павла Шеремета та небезпек, пов'язаних із професією.

"Ми сила, нас багато і коли ми будемо, направду, служити тій справі, яку ми робимо, чесно. Коли ми будемо відповідальними, то ми можемо багато що зробити і на землі, на якій ми живемо, і для нашої України", – зазначила учасниця акції, журналіст Світлана Бусілкова.

"Кожен з нас має вимагати від себе відповідальності і вимагати від керівництва, аби це розслідування було доведено до кінця  щоб воно було якісним, професійним. І ми, врешті-решт, могли дізнатися про те зло, яке спіткало нашого колегу", – заявив заступник директора Вінницького обласного телебачення Іван Педорук. 

Нагадаємо, 20 липня на Майдані Незалежності вшанували пам'ять загиблого журналіста Павла Шеремета. 

Як повідомляв 5.uа, прощання з журналістом Павлом Шереметом у Києві відбудеться в п'ятницю, 22 липня. 

Як відомо, у середу вранці, 20 липня, в середмісті Києва вибухнуло авто, в якому знаходився журналіст. Попередньо слідчі кваліфікують цю подію як умисне вбивство. Інцидент стався на розі вулиці  Богдана Хмельницького та Івана Франка. Вибух прогримів о 7:45 під час руху авто. Шеремет від'їхав від дому всього кілька десятків метрів.

Попередній матеріал
"Не самими ентузіастами": майбутні пілоти проведуть за штурвалом 45 льотних годин
Наступний матеріал
Київський суд оштрафував військовий концерн Міноборони

Стало відомо, коли відбудеться прощання з Шереметом у Києві

На Майдані Незалежності вшановують пам'ять загиблого журналіста Павла Шеремета

Спеціалісти ЄС уже зголосились допомогти розслідувати убивство Шеремета

Бутусов: Шеремет був категорично проти путінського режиму і режиму Лукашенка