Ольга Лень в ефірі програми 'ІнфоВечір'
Ольга Лень в ефірі програми 'ІнфоВечір' 5 канал

Журналістка: Закривати громадський транспорт – це удар по малозабезпечених людях

Читайте по-русски
Зеленський закликав Кабмін ухвалити рішення щодо заборони роботи метрополітенів, міжміських і міжобласних сполучень та обмежити кількість пасажирів в міському громадському транспорті

Журналістка Ольга Лень в ефірі програми "ІнфоВечір" на "5 каналі" прокоментувала можливе обмеження руху громадського транспорту в Україні.

"Закривати громадський транспорт – це вдарити по найменш забезпечених людях. Бо на чому вони будуть пересуватися? Вони ж не можуть собі дозволити сидіти вдома. Що вони, пішки будуть ходити? Ось по Києву, наприклад. Можна, звичайно, метро закрити. І ви будете з Нивок ходити пішки? Чи ви будете в маршрутках їздити, де передаються гроші з руки в руки і взагалі скупченість дуже велика?" – сказала Лень.

Вона додала: "Краще вже подумати, як безпечно забезпечити роботу метро. Краще подумати про те, як зробити кожен вид транспорту безпечнішим, ніж просто все зачиняти".

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський закликав Кабмін ухвалити рішення щодо заборони залізничних, авіа- та автобусних міжміських та міжобласних пасажирських перевезень з 12:00 18 березня. Окрім того, заборонити роботу метрополітенів. Міські перевезення зможуть здійснюватися в режимі до 10 осіб в маршрутних таксі та таксі, і до 20 осіб у тролейбусах, автобусах, вагонах трамваїв.

Попередній матеріал
Адвокати Порошенка: нинішнє керівництво ДБР відпрацьовує політичне замовлення так само, як і Труба
Наступний матеріал
"Будемо жити у Duty Free": ситуація на кордоні з РФ та як реагують люди на нові правила перетину
Loading...