Журналіст "Коммерсантъ-Украина" заявляє про тиск з боку СБУ

  Про тиск з боку СБУ заявляє журналіст видання "Коммерсантъ-Украина" Артем Скоропадський. Він розповів, що представник Служби безпеки провів з ним неофіційну бесіду. За словами журналіста, його попросили утриматися від спілкування з опозиційними силами та пригрозили депортацією, адже він є громадянином Росії.

  Артем Скоропадський, журналіст: "Я думаю, что это вызвано тем, что я общаюсь  с представителями правого движения, со "Свободой", с УНА-УНСО. Тут скорее давления ни на газету, а давления лишь на меня. Что они хотят убедится в благонадежности, что я там не буду принимать участие в акциях опозиции или помогать опозиции.  Конечно  такая практика меня смущает  потому, что я в Украине с 2005 года. И при Ющенке такой практики не было, а теперь она раз взяла и появилась".

  Роз`яснити причини зустрічі із журналістом просить СБУ народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко. Київська незалежна медіа-спілка  звернулася з цим же питанням до голови Служби безпеки. А за словами заступника глави адміністрації президента Ганни Герман - заяву журналіста треба ретельно перевірити.  

  Попередній матеріал
  Українські водії зможуть оформлювати дрібні ДТП без участі автоінспектора
  Наступний матеріал
  Мешканка села Юрівка через суд повернула в хату радіоточку
  Теги: