Мешканка села Юрівка через суд повернула в хату радіоточку

  Суд за право слухати радіо або мешканка села Юрівка, що на Житомирщині проти "Укртелекому". Галина Піскун відстояла у суді своє право слухати дротове радіо. Житомирський адміністративний суд зобов`язав "Укртелеком" відновити роботу радіоточки у її будинку.

  Галина Піскун слухає радіо більше, ніж дивиться телевізор. Щоби приготувати їжу для великої родини, їй доводиться багато часу поратися на кухні. Галина Андріївна каже, що диктори вже стали ніби членами її сім`ї.

  Та на початку року, після капітального ремонту опор, радіо в оселі Піскунів замовкло. А невдовзі на подвір`ї Галини Андріївни з`явився працівник районного цеху електрозв`язку.

  Порадившись із родиною, господиня заяву не підписала. Тоді в "Укртелекомі" вирішили розірвати договір про обслуговування в інший спосіб - через суд.

  Та районна Феміда стала на бік жінки, зобов`язавши місцевий цех електрозв`язку відновити роботу радіоточки. Адміністративний суд Житомирської області, куди також подав позов "Укртелеком", залишив попереднє рішення без змін.

  Тепер родина Піскунів після виграшу справи - чекає на виконання рішення - коли радіо у їхньому  будинку знову запрацює.

  Леонід Харшан, Сергій Базилюк, Житомирщина, 5 канал

  Попередній матеріал
  Журналіст "Коммерсантъ-Украина" заявляє про тиск з боку СБУ
  Наступний матеріал
  Саміти G8 й G20 у Канаді
  Теги: