Журнал "Кореспондент" оприлюднив список 100 найбагатших українців

  Сотню найбагатших українців назвав журнал "Кореспондент". Такий рейтинг видання проводить уже вшосте. За цей період п`ятірка перших багатіїв майже не змінилася.

  Найбагатшим українцем ушосте став Ринат Ахметов. Його статки за рік зросли на вісім мільярдів доларів і становлять понад 25 мільярдів. На друге місце вийшов Геннадій Боголюбов, потіснивши свого партнера по бізнезу Ігоря Коломойського. Четвертим видання назвало Віктора Пінчука. П`ятий - Костянтин Жеваго. Він - один з останніх представників великого бізнесу, який не залишив фракцію БЮТ. Свої прибутки усі п`ятеро бізнесменів отримали переважно в металургійній галузі.

  За оцінкою експертів, які складали рейтинг, протягом останнього року сто найбагатших українців суттєво збільшили свої статки. Так, бізнес-імперія Дмитра Фірташа подорожчала на 540 відсотків. Уперше до "золотої сотні" увійшов син президента України, Олександр Янукович. Він має будівельний бізнес. Його статок оцінюють у 130 мільйонів доларів.

  Віталій Сич, головний редактор журналу "Кореспондент": "Крупный капитал в Украине приобретает яркую политическую окраску. Это - цвет синий, Партии регионов. Впервые на моей памяти такое доминирование представителей одной политической партии в ста самых богатых украинцах. Если сложить активы всех представителей ПР, которые находятся в "Золотой сотне", это в 10 раз больше, чем суммарные активы партии БЮТ". 

  Попередній матеріал
  Сінькову продовжують утримувати в СІЗО без постанови суду
  Наступний матеріал
  У кількох районах Японії виявили радіоактивні плями
  Теги: