Сінькову продовжують утримувати в СІЗО без постанови суду

  Негайно звільнити з-під варти Ганну Сінькову. Із такою вимогою прийшли до Лук`янівського СІЗО у Києві захисники дівчини, якій інкримінують наругу над могилою за смаження яєшні з сосисками на вічному вогні в Київському парку слави.
  За словами адвокатів, уже понад десять днів незаконно утримують під вартою Ганну Сінькову. Ще 29 травня сплив двомісячний термін перебування її у слідчому ізоляторі, а вчора Печерський суд його не продовжив. Народні депутати та адвокат зустрілися з керівником СІЗО та передали йому письмову вимогу випустити на волю підсудну. Утім, без відповідної постанови ті відмовилися звільнити Ганну Сінькову на поруки. Нагадаємо, торік у грудні чотири активісти "Братства Святого Луки", серед яких була і Ганна Сінькова, на знак протесту проти марного - на їхню думку - спалювання газу смажили яєшню над "вічним вогнем" у київському Парку слави. Тепер ця справа перебуває на розгляді у Печерському суді столиці.

  Олег Бондарчук, адвокат Ганни Сінькової: "Ми ще сподіваємось на те, що 17 червня суд дійсно змінить міру запобіжного заходу, тому що дійсно нема сьогодні підстав тримати Ганну під вартою. І наступним кроком буде неше звернення до Європейського суду з прав людини про незаконне утримування на цей період".

  Тетяна Близнюк, мати Ганни Сінькової: "Ніхто не думав, що її дні три протирмають, але щоб два місяці і більше? Це говорить лише про те, що вона наступила комусь, наступила на такий хворий мозоль. Вона поставила під сумнів їхню стару секон-хендівську ідею, яка вже відмирає".

  Попередній матеріал
  Луценко знову намагається добитись відводу судді
  Наступний матеріал
  Журнал "Кореспондент" оприлюднив список 100 найбагатших українців
  Теги: