Луценко знову намагається добитись відводу судді

  Юрій Луценко повторно заявив про відвід судді Печерського райсуду Сергія Вовка, який розглядає справу колишнього посадовця. Перше подібне клопотання Феміда відхилила.

  Окрім заміни судді, екс-чільник МВС хоче, щоби його справу розглядав суд присяжних. Аргументи для відводу Сергія Вовка навів захист іншого обвинуваченого - колишнього водія Луценка - Леоніда Приступлюка. Зокрема, адвокати кажуть: у 2009-му році, коли МВС очолював Луценко, проти  Вовка порушили кримінальну справу про викрадення судових документів і незаконне придбання землі. Тому Луценко вважає цього служителя Феміди особисто зацікавленим у його справі і називає суддю інструментом політичної розправи над ним. Питання про відвід Вовка зараз вирішують у дорадчій кімнаті.

  Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ (2007-2009): "...на Вовка в ГПУ є величезний гачок у вигляді 70 гектарів землі. Тому він і судить Луценка, Іващенка, Корнійчука, Діденка... Або йому тюрма, або він незаконно присудить тюрму нам. ... Я просто зараз чекаю відповіді Європейського суду, після якого, безумовно, я особисто і, сподіваюсь, колеги по опозиції, звернемося до європейських керівників з тим, що в Україні ЧП - 46 мільйонів не мають правосуддя".

  Попередній матеріал
  Радбез ООН готує резолюцію щодо жорстокого придушення протестів у Сирії
  Наступний матеріал
  Сінькову продовжують утримувати в СІЗО без постанови суду
  Теги: