Авто на іноземній реєстрації
Авто на іноземній реєстрації actual.today

"Жодних інших розмов вести не можна": як в Італії розв'язують проблему "євроблях"

Людина завжди зможе обґрунтувати, чому вона порушила закон. Але діяти потрібно рішуче

В ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі економіст Сергій Фурса розповів про італійський сценарій подолання проблеми з розмитненням незаконно ввезених авто.

"Завжди є можливість знайти якесь рішення. Питання – чи потрібно його знаходити. В Італії так само є проблеми з "євробляхами", в нас є дуже чудовий приклад. Минулого тижня Італія заявила: добре, ви приїхали, поки що катаєтеся, у вас є кілька тижнів чи місяць. Якщо ви не зареєструєтеся нормально – отримаєте штраф 600 євро. Все, жодних інших розмов із людьми, які порушують закон, вести не можна. Бо завжди можна обґрунтувати, чому я порушив закон", – зазначає експерт.

Він наголошує: "Але вони (власники авто на єврономерах – ред.) порушують закон, не бажають платити податки в той час, як інші автовласники платять податки. Тому взагалі з ними не можна вести перемовини. Це перемовини з людьми, які порушують закон".

Продовження розмови – у відео: 

Як інформував 5.UA, ранком 20 листопада водії авто з іноземною реєстрацією влаштували всеукраїнську акцію протесту. У столиці учасники руху "Автоєвросила" вийшли під стіни Верховної Ради. Загалом же – заходилися перекривати автомагістралі в 14 регіонах країни

Крім того, сьогодні учасник акції протесту "євробляхерів" на Рівненщині ледь не наїхав на поліцейського

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Ціна питання: Як митники наживалися на пропуску в Україну автівок на іноземних номерах – фото

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – завершено
Наступний матеріал
Рада підтримала перейменування Кіровоградської області
Loading...