5 канал

Жебрівський: 30% мешканців Донеччини – прихильники вступу України до НАТО

Попри це, ще є частка місцевих, що вірять у користь від військового союзу з Росією та колишніми країнами СНД

30% мешканців Донецької області – прихильники вступу України до НАТО. Це втричі більше, аніж у Луганській області, де за це виступає 10% населення. Про це повідомив голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський з посиланням на дані соцопитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва. 

Крім того, посилаючись на результати опитування, Жебрівський каже, що 32% населення Донеччини підтримують вступ України до ЄС. Для порівняння, у Луганській області цей показник дорівнює 14%. Більш того, майже кожен третій мешканець Донеччини (29%) позитивно сприймає ідею введення візового режиму з Росією. На Луганщині, відповідно, 10%.

"Такі цифри наочно ілюструють той поступ, який зробила Донеччина до віднайдення своєї проєвропейської сутності", – зазначив голова Донецької ВЦА на сторінці у Facebook.

Водночас, він вважає, що на цьому зупинятися не варто. "Оскільки отримані результати опитування свідчать, що 81% жителів Донбасу ніколи не бували у країнах Європейського Союзу (тих, хто хоч раз бував у ЄС, трохи більше на Донеччині, аніж на Луганщині – 24% та 15% відповідно). А значна кількість людей – 17% у Луганській та 16% у Донецькій областях – ще й досі вірять в те, що якісь військові союзи з Росією та колишніми країнами СНД можуть гарантувати безпеку Україні", – наголошує Жебрівський.

Він додає: "Я і моя команда працюємо над тим, щоб дати людям можливість стати заможними та самодостатніми, щоб вони могли подорожувати, щоб на власні очі могли побачити, який широкий світ, як живуть люди і куди варто рухатися Україні. Програма "Український донецький куркуль", яку ми впроваджуємо, – одна із засадничих. Створення класу заможних людей, здатних взяти відповідальність за власне життя у свої руки – першочергова задача й водночас – наша стратегічна мета". 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: У Нацполіції показали наслідки ранкового обстрілу Красногорівки

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Скандальна формула "Роттердам +": НАБУ підозрює членів НКРЕКП у змові
Наступний матеріал
На Донеччині поліція затримала терориста "1-ї Слов'янської бригади"
Loading...