Олеся Жураківська
Олеся Жураківська 5 канал

"Землю хотіли продати, але я почала боротьбу": Жураківська про те, як врятувала єдиний в Україні Будинок ветеранів сцени

Читайте по-русски
Зараз цей заклад ремонтують завдяки підвищеному фінансуванню

У 2013 році шахраї хотіли під іменем Олесі Жураківської зібрати кошти на ремонт Будинку ветеранів сцени ім. Н. Ужвій у Пущі-Водиці, щоб вкрасти ці кошти, але вона вирішила на власні очі подивитися цей заклад і очолила його. Про це акторка театру та кіно Олеся Жураківська розповіла у ток-шоу "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі".

"Шахраї розказували, що вони хочуть зробити ремонт, але я сказала, що не буду збирати просто так кошти, мені треба самій поїхати і зрозуміти, для чого це. Мова йде про Будинок ветеранів сцени ім. Н. Ужвій у Пущі-Водиці. Зараз там живе 19 осіб, а розрахований він на 32 особи", – сказала вона.

За словами Жураківської, з 2013 року їй допомагає група ентузіастів, тобто ті люди, до яких вона звернулася по допомогу.

"До кого б я не зверталася, мені ніхто і ніколи не відмовив. Але тоді було важко, тому що супротив чинив директор, який був на той момент. Там склалося так, що десятиліттями люди жили і ніхто про заклад не дбав. Я так думаю, що було на меті його збанкрутувати і з дорогущою землею у Пущі-Водиці красиво щось зробити. Приходили вже і землеміри на той момент. І я почала боротьбу", – розповіла акторка.

Олеся Жураківська зазначила, що потім до неї приєдналися Богдан Струтинський (очільник спілки театральних діячів) та актор Євген Ніщук.

"Ми утрьох зрушили той камінь і підвищили фінансування цього закладу", – підсумувала вона.

Нагадаємо, що 23 березня під стінами Облради Харкова відбувся пікет театралів через затримку заробітної плати і скорочення фінансування.

Попередній матеріал
На позачерговому засіданні ВР нардепи розглянуть постанову щодо дій мітингувальників під ОП
Наступний матеріал
Тиша біля Золотого: бійці ООС розповіли, чому змовкла зброя російських окупантів
Loading...

Олеся Жураківська та Вадим Свириденко про війну, мир і власну громадянську позицію – "Кондратюк у понеділок"

Харківські театрали вийшли на пікет через заяви голови ОДА про високу зарплату акторів – подробиці

Романтик і рокер Віктор Павлік та акула бізнесу Максим Бахматов – "Кондратюк у понеділок"

Із дивами і чудовим настроєм: Віктор Андрієнко та Ірма Вітовська у "Кондратюк у понеділок"

Метр української музичної культури Тарас Чубай та мачо сучасного українського кіно Тарас Цимбалюк у "Кондратюк у понеділок"

Ще одному російському актору заборонили в'їзд в Україну – що відомо