Володимир Зеленський
Володимир Зеленський 5 канал / Час. Підсумки тижня

Зеленський ставить знак рівності між Майданом і антимайданом – Фурса

  Читайте по-русски
  Вислови президента дискредитують демократичну Україну, вважає економіст

  Прирівнявши події Майдану до подій у Капітолії, що відбулися наприкінці президентства Трампа, президент Зеленський дискредитує Майдан, вважає економіст, інвестиційний банкір Сергій Фурса. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. При цьому Фурса нагадує, що Майдан став символом України в західному світі.

  "Клуб любителів російської пропаганди, в який входять співробітники телеканалів Медведчука і депутати партії "Слуга народу" підняли виття на болотах, що в Україні заборонили великий роман Булгакова "Майстер і Маргарита". Це не правда. Не заборонили. Роман можна купити. Як від українського видавництва, так і від російського. Заборонили тільки видання одного конкретного видавництва, де передмова не відповідає законам України. Просто якась упорота передмова до Булгакову, яка не має ніякого стосунку до текстів самого Булгакова. І з російськими пропагандистами і їхніми посіпаками в Україні все ясно. Робота така. Їх досі здуває від закону про мову і вони різними способами намагаються його дискредитувати", – пише автор.

  І додає: "А депутати партії "Слуга народу" як? Нормально поширювати фейки російської пропаганди? Причому парадокс у тому, що будь-яка російська пропаганда спрямована на ослаблення України. На ослаблення і дискредитацію української влади. І коли депутати від партії влади однією рукою набирають текст вихваляння великого лідера, текст, якому б позаздрив будь-який візир з середньовіччя, який хоче так возвеличити султана, щоб його точно поставили охороняти казну, а іншою рукою поширюють фейки російської пропаганди, які б'ють по рейтингу Зеленського, то тут виникає когнітивний дисонанс".

  "....Дисонанс починається в голові у президента. Який дозволяє собі порівняти Майдан і події в Капітолії. Він ставить знак рівності між Майданом і антимайданом. І каже це в інтерв'ю західному каналу. А потім каже, що тепер США не можна сприймати як символ демократії. І теж говорить це в інтерв'ю західному каналу. Іноді вже краще мовчати. Це буде дуже цікаво прочитати нашим партнерам у Вашингтоні – таку точку зору. Та й українцям цікаво, чому купка адептів теорії змови, збуджена Трампом, нагадує президенту України Майдан, де люди боролися за свободу, проти узурпації влади і за демократичні цінності. Чи не цінності самого президента наполегливо намагаються прорватися назовні?", – наголошує Сергій Фурса.

  "Від першої особи держави йде дискредитація Майдану, одного з символів України в західному світі. Тому що всіх адекватних американців налякали події в Капітолії. Налякали і американську еліту, змусивши згуртуватися перед загрозою демократії і вийти з честю зі сформованої дикої ситуації. Мільйони американців бачили тільки Капітолій, але не бачили Майдану. А тепер їм сказали, що це одне і теж. Це дискредитація демократичної України. Чорт забирай, та Майдан – це єдиний інститут, який безвідмовно працює в Україні", – пише він.

  І підсумовує: "Виходить, що російську пропаганду поширює жертва російської пропаганди, проти якого зараз активно працює російська пропаганда. І якій активно допомагають вірнопіддані депутати".

  Як повідомляв 5.ua, у мережі показали уривок з інтерв'ю Зеленського американському телеканалу. У ньому президент України розповів, що "трохи злий на Трампа".

  Попередній матеріал
  Зайшов погрітися: у Житомирі охоронці побили та вигнали на мороз чоловіка
  Наступний матеріал
  На опорному пункті в зоні ООС зник український військовий
  Loading...