Володимир Зеленський
Володимир Зеленський відкриті джерела

Зеленський запровадив нові санкції проти китайських інвесторів "Мотор Січі"

  Читайте по-русски
  Нові обмеження торкнулися трьох громадян КНР та двох компаній

  Україна запровадила додаткові санкції проти китайських інвесторів ПАТ "Мотор Січ". Відповідний указ від 29 січня щодо рішення РНБО підписав Володимир Зеленський, передає його пресслужба.

  Обмежувальні заходи були запроваджені щодо громадян КНР Ду Тао (президент компанії Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment) та Чен Хойшен (генеральний представник компанії в Україні), а також щодо компаній Twinstar Holdings S.A. (Беліз), JET4U S.R.L. (Молдова) та JET4U LDA (Португалія).

  Указ набирає чинності з дня його опублікування. Санкції діятимуть 3 роки. Контроль за виконанням рішення Зеленський поклав на секретаря РНБО Олексія Данілова.

  Серед обмежень – обмеження торговельних операцій, заборона передання технологій, прав на об'єкти прав інтелектуальної власності, запобігання виведенню капіталів за межі України.

  Крім цього, МЗС України доручили "поінформувати компетентні органи ЄС, США та інших держав про застосування санкцій і порушити перед ними питання про запровадження аналогічних обмежувальних заходів".

  Нагадаємо, напередодні представники Служби безпеки України приїхали в Запоріжжя на місце, де повинно було пройти зібрання акціонерів компанії "Мотор Січ". У СБУ підозрюють їх у спробі рейдерського захоплення.

  Попередній матеріал
  Українці записуватимуться в електронну чергу на вакцинацію від COVID-19
  Наступний матеріал
  Намагалися впливати через Telegram: СБУ викрила агентурну мережу спецслужб РФ
  Loading...