Завершення "Всеїдного тижня" у Мамаєвій Слободі [репортаж, відео]

  Завершення "Всеїдного тижня" відзначають християни. І влаштовують народні гуляння та забави. У Мамаєвій Слободі гостей розважали піснями та танцями, та окрім духовної їжі приготували і скоромну. Відвідувачів частували м’ясом і кулішем. Тиждень "Всеїдний" або "Рябий" - це останні сім днів перед Масляною. В цей час наші пращури традиційно їли багато м`ясних страв.

  Запальна музика та народні танці - так коротають час відвідувачі. Люди гріються та чекають на головну страву свята - кабана на рожні.

  Утім, не лише за наїдками приїхали відпочивальники. Дітей приводять, щоби показати народну культуру та покатати на традиційній українській забаві. Проте головна ознака Всеїдного чи то Рябого тижня - м`ясні делікатеси.

  Співаючи та танцюючи, час сплив швидко і головна окраса свята - кабан - опинився на рожні. Важило порося близько 8 (восьми) десятків кілограмів та готувалося за спеціальною рецептурою.

  Багато з гостей Великого посту притримуватися не збираються, утім на Всеїдному тижні налягають на скоромне - як востаннє.  

  Ксенія Дворнікова, 5 канал: "Без кабана на рожні не закінчувався Всеїдний тиждень у наших пращурів. Перед Масляною наїстися треба донесходу, бо вже з понеділка шефство на столах українців матимуть вареники з сиром та сметаною і млинці".
   
  Ксенія Дворнікова, Максим Петраков, 5 канал

  Попередній матеріал
  Лівія: прибічникам Каддафі роздають зброю, автомобілі та гроші
  Наступний матеріал
  Радбез ООН схвалив санкції проти Каддафі і його соратників
  Теги:
  Loading...