Затримання Панова у Криму: бійці АТО ініціюють кампанію його визволення

Військові мають докази того, що спецслужби у Криму схопили українця не вночі у полі, як повідомляли, а серед білого дня у громадському місці

Побратими Євгена Панова, якого російські спецслужби звинувачують у тероризмі, розпочали кампанію за звільнення незаконно затриманого у Криму українця.

Військовослужбовці 37-го мотопіхотного батальйону, в якому служив Панов, заявили з посиланням на свідків, що спецслужби у Криму схопили його не вночі у полі, як повідомляли, а серед білого дня у громадському місці.

Однодумці Євгена Панова звертаються до місцевих органів влади, Верховної Ради і Президента Петра Порошенка, щоб Київ заявив про вимогу до Росії звільнити українця. Також проситимуть посадовців звернутися по допомогу й до міжнародних організацій.

Нагадаємо, 10 серпня Росія звинуватила Україну в підготовці терактів у Криму та спробі силового прориву кордону окупованого півострова. Українські офіційні особи ці заяви спростували, а представники ЄС та НАТО вже заявили, що Кремль не надав жодних доказів своїх слів та засудили його провокативні дії.

Окупанти заявили про затримання кількох українських "диверсантів", серед яких був Євген Панов. Окупаційний суд арештував Панова на 2 місяці.

Попередній матеріал
Київ потрапив у десятку найменш сприятливих міст світу для життя
Наступний матеріал
Підсумки першого етапу ЗНО-2016: тенденції та лідери

ФСБ оприлюднила відео допиту затриманого у Криму українця Панова

Хто такий Євгеній Панов та його загадкове зникнення

Окупанти арештували затриманого ФСБ "диверсанта" Євгена Панова на два місяці

Стали відомі нові подробиці про затриманого у Криму "українського диверсанта" Панова

Брат затриманого буцімто "українського диверсанта" заявляє, що Панова викрали і вивезли до Криму – ЗМІ

5 канал - трансляція наживо