kiev.segodnya.ua

Київ потрапив у десятку найменш сприятливих міст світу для життя

  Причиною загального погіршення умов життя по всьому світу стали загроза тероризму і посилення нестабільності в різних країнах

  Київ посів 131-е місце з 140 в рейтингу найбільш сприятливих для життя міст. Про це свідчать дані дослідження Economist Intelligence Unit (EIU) британського журналу Economist, передає BBC.

  "Середній рівень умов життя в різних містах світу знизився за останні 5 років на 0,9%, причому чверть цього падіння припала на останній рік. Загальний рівень стабільності у світі впав на 2,4% за останні 5 років", - мовиться в повідомленні.

  Так, причиною загального погіршення умов життя по всьому світу стали загроза тероризму і посилення нестабільності в різних країнах.

  Зокрема, з 140 міст 71 учасник дослідження погіршив свої позиції в рейтингу. Найбільш різке падіння продемонстрували Дамаск (Сирія) і Київ. Їхній рейтинг впав на 26% і 25% відповідно.

  Додамо, міста у рейтингу оцінювалися в п'яти категоріях: стабільність, охорона здоров'я, культура і навколишнє середовище, освіта та інфраструктура.

  Таким чином, найбільш сприятливими містами для життя виявилися Мельбурн (Австралія), Відень (Австрія), Ванкувер і Торонто (Канада). Замикає десятку німецький Гамбург.

  Крім того, негативну динаміку в рейтингу, крім Дамаска і Києва, показали Детройт і Москва. Їхній рейтинг впав на 5,7% і 5,6% відповідно.

  Нагадаємо, станом на 17 серпня у столиці заборонено купатися на 4 міських пляжах, ще на 3 – заходити в воду не рекомендують.

  Попередній матеріал
  У "ДНР" полоненого українського активіста "засудили" до двох років
  Наступний матеріал
  Затримання Панова у Криму: бійці АТО ініціюють кампанію його визволення
  Теги:
  Loading...

  У зоопарку на Київщині народилися африканські левенята

  Київські активісти розчистили знакову річку Почайну

  СБУ оголосила у розшук колишнього топ-менеджера банку "Київська Русь", який вкрав $44 млн

  Олімпійський дух у київській підземці: на одній зі станцій відкрили патріотичну виставку світлин