Затримані у Харкові троє працівників ДСО неправомірно застосували до судді фізичну силу [відео]

  Затримані у Харкові троє працівників Державної служби охорони неправомірно застосували до судді фізичну силу. Про це сьогодні на брифінгу заявив перший заступник прокурора Харківської області Володимир Суходубов. Він також додав, що суд обрав щодо них запобіжний захід у вигляді арешту. Арештованим загрожує позбавлення волі на строк до 8 років. Тим часом міністр внутрішніх справ звернувся до генпрокурора із проханням провести об’єктивне розслідування інциденту із арештом трьох харківських міліціянтів.

  Працівники державної служби охорони позаминулої ночі вгамовували п’яного дебошира в одній із місцевих кав’ярень - той побив охоронця закладу, а у міліціонерів намагався вихопити автомат і погрожував усіх перестріляти. Хулігана правоохоронці затримали, а вже наступного ранку за вимогою обласної прокуратури заарештували їх самих - адже з`ясувалося, що п`яним дебоширом був місцевий суддя. Що саме закидають заарештованим міліціянтам, які просто виконували свою роботу, у Державній Службі Охорони не знають.

  Владислав Злочевський, заступник начальника Департаменту ДСО при МВС України: "Прокуратурою киевского району города Харькова возбуждено уголовное дело по факту превышения служебных полномочий работниками милиции УСО при ГУМВС Харьковской области. При реагировании на срабатывание тревожной сигнализации с обьекта. 13.06 по инициативе прокуратуры Харьковской области Краснозаводским судом города Харькова принято решение о задержании работников милиции охраной. На данное время по данному факту проводится проверка органами прокуратуры и МВД, которое даст правовую оценку действиям работников милиции".

   Світлана Павловська, речник ДСО МВС: "Він намагався вихопити вогнепальну зброю в одного з міліціонерів і почав кричати, що я тут всіх застрелю. Було застосовано фізичні заходи, в тому числі і кайданки до цього дебошира. Він почав говорити, що він є суддею одного з судів міста Харкова. Було викликано працівників прокуратури. Було відкрито кримінальне провадження. Але вранці ці двоє міліціонерів охорони за ініціативою прокуратури і за рішенням суду були заарештовані".

  Попередній матеріал
  У столичному театрі оперети дебютувала вистава "Цілуй мене, Кет" [відео]
  Наступний матеріал
  Євродепутати закликали поліцію та мітингарів Туреччини уникати насильства [відео]
  Теги: