У столичному театрі оперети дебютувала вистава "Цілуй мене, Кет" [відео]

  Шекспір та американські гангстери, кохання та лаштунки театру. А ще - танці та співи на триметровій висоті. Сьогодні у столичному театрі оперети дебютувала вистава "Цілуй мене, Кет". Один із найуспішніших мюзиклів Бродвею віднині представляють на суд столичної публіки. На допрем’єрному показі побували і наші кореспонденти.

  Кохання, закулісні інтриги, шквал емоцій, гангстери та Шекспір. На сцені театру оперети - прем`єра відомої бродвейської вистави "Цілуй мене, Кет".

  На сцені - театр у театрі. За сюжетом, актори грають - акторів. Виконавець головної ролі - Євген Прудник сьогодні дебютує. Щоправда зізнається, роль отримав не одразу:

  Євген Прудник, актор: "На самом деле изначально меня не было в списках тех, кто должен играть эту роль. Я подошел к нему, говорю, Богдан Дмитриевич, дайте мне шанс, я попробую поработать над ней".

  Актори грають, співають, танцюють. Три мистецтва воднораз поєднують на триметровій висоті. Декорації-трансформери заввишки 8 метрів і костюми створювала художниця з Литви. 

  Богдан Струтинський: "Робота надзвичайно складна по всіх параметрах. По сценграфії, по технічному обслуговуванні. Дуже сильна драматургія: театр і театрі. Історія про те, як створюється вистава, як вона грається".

  Непроста робота і у музикантів. Адже грають за оригінальною партитурою без спрощень і скорочень. Подекуди партії настільки складні, що виставу жартома називають випробуванням на витривалість.

  Дмитро Морозов, диригент-постановник: "В чем сложность для оркестра-  в том, что переход с одного жанра на другой. с одного стиля - на другой. Сложность заключается в физической выдержке музыканта. Здесь на столько высоко все написано, особенно для медной группы для духовой, что это скорее на выдержку спектакль чем на технологическую сложность исполнения".

  А ще, відтепер поповнення в оркестрі. Спеціально для вистави придбали новий музичний інструмент - англійський ріжок. На рідкісному інструменті віднині гратиме гобоїст оркестру - Микола Віштак. Аби віртуозно виконати сольні партії готувався два місяці.

  Микола Віштак, музикант: "Ну, это все-таки другой инструмент, хотя родной. Апликатура та же, но немножко растяжка пальцев другая. То есть, немножко надо переучиваться".

  На Бродвейскій сцені вистава дебютувала у 48-му році минулого століття. Відтоді в Америці було понад тисячу її постановок. Віднині ж мюзикл - оцінюватиме українськоий глядач.

  Євгенія Подобна, Євген Кіяшко, "5 канал".

   

  Попередній матеріал
  Ремонт Вишгородської районної лікарні планують завершити до кінця місяця
  Наступний матеріал
  Затримані у Харкові троє працівників ДСО неправомірно застосували до судді фізичну силу [відео]
  Теги: