Затримані бойовики "ДНР" дали свідчення – розповіли про організацію роботи терористичних угруповань

Чоловіки приєдналися до терористів з метою підзаробити

Вісім бойовиків терористичної організації "ДНР", затримані українськими військовими під Маріуполем, активно спілкуються зі слідчими Служби безпеки України. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За письмовими свідченнями мешканців Донеччини, вони приєдналися до терористів з метою підзаробити. Їм обіцяли зарплату у 15 тис. російських рублів.

Зазначається, що до одного з угруповань вояків відбирає громадянин РФ на прізвисько "Шаман". При ньому постійно знаходиться радник – кадровий російський військовий.

За свідченнями бойовиків, командир підрозділу, де перебували затримані, росіянин "Льоха Пітерський" - майор російської поліції, що має досвід бойових дій у Чечні.

Бойовики повідомили, що, відповідно до завдання російських кураторів поблизу н.п. Ленінське бойовики спостерігали за особовим складом, технікою та переміщенням підрозділів Збройних сил України для підготовки провокацій проти української армії.

Крім того, вони намагалися замінувати територію поблизу Широкиного протипіхотними мінами, що заборонені Женевською конвенцією, та мали наказ відкривати вогонь на ураження у разі викриття їх спостережного пункту.

Слідство вважає це беззаперечними доказами порушення Мінських домовленостей.

Нагадаємо, 28 червня українські військові упіймали вісім бойовиків так званої "ДНР" під Широкиним. Згодом прес-центр штабу АТО оприлюднив фото терористів та подробиці затримання.

Попередній матеріал
Випускники КНУ достроково склали присягу – прагнуть на Схід
Наступний матеріал
Президент заявив про відновлення прямого авіасполучення з Болгарією

Місія ОБСЄ піймала окупантів на брехні про 8-х затриманих бойовиків

Захоплення бойовиків на Донбасі: фото терористів та подробиці затримання

На Донеччині поліція затримала двох бойовиків так званої "ДНР"

Бійці АТО схопили вісьмох бойовиків "ДНР"