Випускники КНУ достроково склали присягу – прагнуть на Схід

Третина магістрів військової кафедри – дівчата

Студенти військового інституту Національного університету імені Тараса Шевченка достроково склали присягу. Замість п'яти з половиною років, цей випуск вчився лише п'ять.

Відтак, випускники планують виконувати завдання на Сході України разом із частинами, куди їх призначать, але спочатку всі вони пройдуть ще додаткову підготовку на полігонах військових частин.

Як стало відомо, з понад 550 магістрів майже третину становлять дівчата. Усі випускники здобували цивільні спеціальності, тепер вони мають і військові звання.

"Це у нас от такий синтез, симбіоз навчання – поєднання університетської класичної науки і військової. Це єдиний вуз у країні, який готує фахівців саме в такому напрямку", – коментує офіцер по роботі з пресою військового інституту КНУ ім. Шевченка Олег Домбровський.

Один із випускників додає: "У нас тут всі спеціальності стоять - і перекладачі, і журналісти, і реклама та зв'язки з громадськістю, і міжнародна інформація. Там далі стоять психологи-політологи, а ще далі – фінансисти".

Нагадаємо, у квітні 38 випускників медуніверситету імені Пирогова склали військову присягу. Кожен планує продовжити навчання у військово-медичній академії. Там оберуть спеціалізацію та пройдуть інтернатуру. Після того усі практикуватимуться у військових шпиталях, за потреби й на передовій.

Попередній матеріал
Аваков: На оборудці із розкрадання бюджетних коштів затримано головного санітарного лікаря України
Наступний матеріал
Затримані бойовики "ДНР" дали свідчення – розповіли про організацію роботи терористичних угруповань

У Хмельницькому майже 500 строковиків-прикордонників склали присягу

Випускникам Одеського військового ліцею вручили атестати

Для спецпідрозділу поліції КОРД підготували перших 37 випускників

38 випускників медуніверситету імені Пирогова склали військову присягу