Місія ОБСЄ піймала окупантів на брехні про 8-х затриманих бойовиків

  Представники російсько-терористичних військ запевняли, що піймані бойовики – сапери, а не диверсанти

  Після затримання українськими бійцями 8-х диверсантів російсько-терористичних військ, командування окупаційних військ почало запевняти, що піймані були саперами, які начебто розміновували територію за погодженням з ОБСЄ. Однак у Спеціальній моніторинговій місії спростували цю сміливу версію.

  На сторінці СММ ОБСЄ у Facebook з'явилось уточнення, в якому йдеться: "У відповідь на повідомлення про операції 27 червня в районі Широкиного, які ймовірно проводилися за рекомендацією або за погодженням з СММ: СММ ОБСЄ НЕ отримувала жодної інформації від СЦКК або когось іншого про проведення розмінування або запитів для моніторингу таких робіт 27 червня в районі Широкиного… Крім того, в той день Місія не давала завдання або пропозицій жодній зі сторін стосовно проведення яких-небудь конкретних операцій з перевірки режиму припинення вогню".

  Окрім спростування брехні окупантів, у Місії прочитали їм ще й нотацію про чесність: "Враховуючи роль СММ ОБСЄ, яка полягає в наданні об'єктивної і достовірної інформації про конкретні випадки, а також про загальну ситуацію з безпекою на місцях, Місія закликає сторони утримуватися від хибних заяв, які вводять в оману. Дезінформація, спрямована проти СММ, не лише потенційно руйнує довіру до Місії, а, отже, її здатність виконувати свій мандат, але і підриває зусилля з досягнення стійкого миру".

  Нагадаємо, радник голови СБУ Юрій Тандіт повідомив "5 каналу", що зараз вісім затриманих бойовиків перебувають у розпорядженні Служби безпеки України і "дають показання, дуже важливі".

  Попередній матеріал
  Окупований Донецьк затопило через сильну зливу – з'явилося відео
  Наступний матеріал
  В ООН назвали кількість загиблих за час війни на Донбасі

  Бійці АТО схопили вісьмох бойовиків "ДНР"

  Окупанти "ніколи не сплять спокійно" і тому брешуть про наступ ЗСУ – Лисенко

  Ворог атакує на Донецькому напрямку – бійці ЗСУ відповідають вогнем "знахабнілим окупантам"

  Терористи різко передумали "націоналізувати" українське держмайно