24tv.ua

В ООН назвали кількість загиблих за час війни на Донбасі

  Наведені цифри не остаточні і можуть виявитися значно більшими

  За даними ООН, під час війни на українському Сході загинуло 9 тисяч 449 осіб. Близько двох тисяч – цивільні, що стали жертвами хаотичних обстрілів житлових районів. Поранень зазнали майже 22 тисячі осіб.

  Цифри озвучив помічник з прав людини генсека ООН Іван Шимонович. Дані не остаточні, попередив Шимонович, і вони можуть бути значно більшими.

  ООН знає, що ситуація у конфліктному регіоні залишається нестабільною, а на окупованих територіях масово порушуються базові права людини. Така ситуація ставить під сумнів проведення там чесних і прозорих виборів. Все це Шимонович озвучив під час виступу на засіданні Ради ООН з прав людини в Женеві.

  Ситуація в Україні залишається нестабільною і може розвиватися за трьома сценаріями. Перший – це ескалація конфлікту з драматичними наслідками для цивільних і усього регіону. Другий – це виникнення замороженого конфлікту, що створить затяжну атмосферу небезпеки і нестабільності. І третій – це рух у напрямку стабільного миру. Певна річ, цей останній – найбажаніший, заявив помічник генсека.

  Попередній матеріал
  Місія ОБСЄ піймала окупантів на брехні про 8-х затриманих бойовиків
  Наступний матеріал
  Нищук розповів, коли стане відомо місто-господар Євробачення-2017

  Матіос озвучив кількість небойових втрат українських військових за час АТО

  Небойові втрати української армії за час АТО становлять понад 1 тис. осіб - Матіос

  За час АТО Збройні сили України втратили майже 2 тисячі бійців

  Порошенко: за час АТО загинули 387 десантників