Засідання у справі 'тітушок'
Засідання у справі 'тітушок' 5 канал

Засідання у справі "тітушок" Костенка, Гебана і Погребного знову не відбулося – не з'явився прокурор

Читайте по-русски
Нині усі троє підозрюваних перебувають під особистим зобов'язанням

Засідання у справі тітушок Сергія Костенка, Олега Гебана і Генадія Погребного вкотре не відбулось через ігнорування справи прокурором. Про це повідомляє "5 канал".

На засідання особисто з'явилися всі три обвинувачуваних і захисники Костенка та Гебана. А Погребний кілька засідань поспіль чекає на призначення державного захисника. Утім, навіть це не можуть вирішити через відсутність прокурора.

Головуючий суддя зазначив, що той був поінформований про час засідань заздалегідь. Проте сторона обвинувачення слухання ігнорує. Причини – невідомі. Нині всі троє підозрюваних перебувають під особистим зобов'язанням.

"Чому не прибув прокурор – суд відомостей таких немає. Враховуючи, що заздалегідь були повідомлені всі учасники. Відповідно, судом буде сформовано листа на ім'я генерального прокурора у зв'язку з тим, що це вже друга неявка прокурора поспіль, щоб за цими фактами провести перевірку і відреагувати з метою недопущення відкладення і зриву судових засідань", – зазначив суддя Євген Мартинов.

Костенко, Гебан і Погребний є фігурантами справи нападу на активістів 18 лютого 2014 року на розі вулиць Великої Житомирської та Володимирської у столиці, їм також закидають причетність до замаху на вбивство.

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір": у студії Смолій, Острікова, Чорновол та Гнатовська
Наступний матеріал
Заручники і заворушення: у Дніпрі масштабно тренувалися придушувати бунти засуджених