Засідання у справі Яни Дугарь
Засідання у справі Яни Дугарь "5 канал" / Валерія Павленко

Засідання щодо Дугарь: суду показали допит сапера, чию сумку нібито приховувала підозрювана (оновлено)

Читайте по-русски
У залі присутні п'ятеро людей, які готові поручитися за підозрювану – чинні та колишні депутати, ветерани АТО

У Печерському райсуді Києва триває засідання щодо фігурантки справи вбивства Павла Шеремета – військової медсестри Яни Дугарь. Захисники у залі суду оприлюднили відео допиту сапера, чию саперну сумку нібито приховувала підозрювана, передає кореспондентка "5 каналу" Валерія Павленко.

На засіданні присутні п'ятеро людей, які готові поручитися за підозрювану Дугарь. Серед них – чинні та колишні депутати, ветерани АТО.

Народна депутатка від "Європейської солідарності" Яна Зінкевич характеризує Дугарь як людину, яка заслуговує на повагу. Каже: докази проти неї сфабриковані.

На початку засідання сторона обвинувачення навела ризики щодо пом'якшення запобіжного заходу. Зокрема, прокурор вважає, що підозрювана може переховуватися від слідства та впливати на свідків. Адвокати ж, зі свого боку, заявляють, що якби Дугарь хотіла переховуватися, то робила це ще на самому початку слідства.

Адвокати зазначили і те, що вона здала свій закордонний паспорт.

Оновлено. Суддя відлучився до нарадчої кімнати, після чого ухвалив клопотання прокурора. Тобто у Яни Дугарь залишається нічний домашній арешт до 4 квітня.

Нагадаємо, військову медсестру Яну Дугарь підозрюють у тому, що нібито саме вона за декілька днів до злочину фотографувала розташування камер спостереження на місці, де вибухнула автівка Павла Шеремета.

Зранку ж Феміда відмовила у клопотанні адвокатам Андрія Антоненка – ще одного фігуранта справи вбивства Шеремета – щодо відводу судді. Що стало підставою для ухвалення такого рішення – суддя не пояснив. Лише зачитав вступну та результативну частину цього рішення. Захисник таким рішенням не задоволений, однак каже, що воно очікуване.

Попередній матеріал
"Будуть боятися, повірте": біля Новотошківська окупанти після ротації поводяться жорстокіше – репортаж
Наступний матеріал
"Еко-техно 2020": у Києві стартував конкурс для школярів – найкращі представлять Україну на ISEF
Loading...