Леонід Овчаренко та Олексій Кальницький
Леонід Овчаренко та Олексій Кальницький 5 канал

Запитали "Чий Крим?": активісти "Відсічі", затримані через блогерку з Москви, подали заяви до ДБР

Читайте по-русски
Активісти стверджують, що мають відеодокази та медичні довідки, що стосуються протиправних дій правоохоронців

Активісти, котрих затримали під час зустрічі із російською блогеркою Мітрошиною, подали заяви до ДБР. Скаржаться вони на незаконні протиправні дії поліції, повідомлено на сторінці громадянського руху "Відсіч" у Facebook.

Леонід Овчаренко та Олексій Кальницький зазначають: мають відеодокази протиправних дій правоохоронців та медичні довідки, і готові дати свідчення.

Активіст Леонід Овчаренко говорить: "Нас "добровільно паканули". ДБР розбереться, ми відриті, готові надати свідчення. У нас є медичні довідки та відеодокази. Ось заява".

Як повідомляв 5.UA, інцидент стався в понеділок, 6 січня. Тоді російська блогерка Олександра Мітрошина, котра відвідувала окупований Крим у 2017 році, мала провести у Києві зустріч, присвячену проблемам сімейного насильства та толерантності. Учасники "Відсічі" намагалися запитати у Мітрошиної "Чий Крим?", утім, та відповідати відмовилася, а присутні почали суперечку, яка закінчилася штовханиною. Поліція, що прибула на місце, затримала саме активістів. На заяви щодо незаконного візиту Мітрошиної не відреагували. Вже у поліцейському відділку затриманий Леонід Овчаренко поскаржився на травми внаслідок бійки. Лікарі "швидкої", які прибули на місце,  зауважили, що йому потрібна шпиталізація. За кілька годин затриманих відпустили, склавши адмінпротоколи.

Попередній матеріал
Спецслужби РФ планували підірвати екскомандира розвідбатальйону ЗСУ
Наступний матеріал
Ексклюзивне інтерв'ю дисидента і громадського діяча Йосифа Зісельса
Loading...