Карантин
Карантин Depositphotos

Закарпаття і Харків входять у жорсткіший карантин – що заборонили

Читайте по-русски
На Закарпатті знову обмежують проведення богослужінь у приміщеннях храмів, а в Харкові – роботу кінотеатрів

На Закарпатті та в Харкові вирішили посилити карантин у зв'язку з високим показником захворюваності на COVID-19.

У Закарпатській області від 4 липня заборонено функціонування закладів для проведення весіль, поминальних обідів та випускних, знову обмежують богослужіння у храмах. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Закарпатської ОДА.

"На Закарпатті відбулося позапланове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС. Через стабільно напружену ситуацію щодо поширення COVID-19, в області вирішено посилити карантинні заходи, зокрема обмежити на території області час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22 години", – йдеться в повідомленні.

Крім того, з 4 липня на всій території області заборонено функціонування закладів (приміщень), які здаються в оренду для проведення масових заходів (весіль, випускних вечорів, поминальних заходів тощо).

На Закарпатті також знову обмежують проведення богослужінь у приміщеннях храмів, молитовних будинків, інших культових спорудах. Богослужіння дозволено проводити тільки на відкритому повітрі з дотриманням усіх вимог протиепідемічних заходів.

Разом із тим, у зв’язку із подальшим погіршенням епідситуації, на території Міжгірського району тимчасово заборонили роботу речових ринків.

Тим часом у Харкові вирішили обмежити роботи кінотеатрів та проведення масових заходів.

"Насамперед це стосується обмеження роботи кінотеатрів, проведення масових заходів – у кількості учасників не більш як 10 осіб. Крім того, треба заборонити роботу закладам громадського харчування, де відсутні літні майданчики або площа зали становить менше ніж 50 кв. м - крім надання послуг із здійснення адресної доставки замовлень або замовлень на винос. Крім того, нам було рекомендовано обмежити роботу кафе, ресторанів до 22:00", – заявив перший заступник міського голови Ігор Терехов.

Нагадаємо, станом на ранок 3 липня в Україні зафіксували ще 876 випадків коронавірусу. Найбільше заражених виявили в Львівській області, Києві, Закарпатській та Рівненській областях.

По всій країні до кінця липня діє адаптивний карантин. У Києві його теж посилили – закладам харчування та розважальним заходам дозволили працювати до 22:00. Утім, з 2 липня відкрили кінотеатри.

Попередній матеріал
Іспанія відкриє кордони для 12 країн – України серед них немає
Наступний матеріал
Науковці випробовують на людях 17 потенційних вакцин проти коронавірусу
Loading...

Через рекордну захворюваність на Закарпатті знову посилюють карантин – що закриють

Коронавірус в Україні: Закарпаття та Львівщина не послаблюватимуть карантин

На Закарпатті спалах коронавірусу в школі-інтернаті

На Закарпатті священник УКГЦ освячував паски біля кожного подвір'я – відео

На Закарпатті, Волині та Львівщині на вихідні ввели комендантську годину

Закон, що забороняє банкам штрафувати за прострочення платежів, набуває чинності 2 липня