5.ua

Закарпатська дача кума Путіна доступна для відвідувачів

  Дача Віктора Медведчука, що в селі Жденієво на Закарпатті, вже другий день відкрита для відвідувачів. Порядок там нині спільно забезпечують представники "Правого сектору" і Державної служби охорони.

  Садиба чільника організації "Український вибір", кума президента Росії Путіна, зустрічає відвідувачів різдвяними вогнями – тут досі не демонтували новорічні ілюмінації. На самій же території активісти побачили картинну галерею, винний погріб, гараж із автомобілем "Maybach", а також ферму, де жили корови та коні. В оздобленні будинку багато елементів із позолотою та антикварних речей. Нині частина приміщень опломбована, щоб запобігти розкраданню. Найближчим часом повинна з’явитися спеціальна Державна комісія, яка і вирішить подальшу долю і самої садиби, і всього добра, що там знайшли.

  Представники "Правого сектора" зайняли і відкрили будинок без проблем: "Спротиву не було, охорона була державна, тобто ДСО. Зайшли спокійно. Бачите, нічого не розграбовано, не зламано. Те, що ми побачили, я думаю, вартує залишитися в Україні".

  Нагадаємо, вчора в.о. Президента розпорядився продати усі президентські резиденції, які перебувають на балансі Державного управління справами. Отримані кошти будуть спрямовані передусім на фінансування соціальних бюджетних потреб.

  Одразу після втечі Віктора Януковича усі бажаючі змогли оглянути його резиденцію "Межигір’я", з її небаченою розкішшю і масштабом. Не менший фурор викликало помешкання екс-генпрокурора Віктора Пшонки, який за кількістю ікон, золота в оздобленні та рівнем несмаку зумів перевершити навіть свого патрона.

  Попередній матеріал
  Харків'янин записав рок-версію Гімну України
  Наступний матеріал
  США звинуватили Росію у порушенні зобов‘язань по Україні
  Теги:
  Loading...