5 канал

Забіг із перешкодами: незвичні розваги у Рівному

Масовий забіг із перешкодами - просто у середмісті обласного центру. Для незвичайної розваги у Рівному довелося навіть перекривати рух автомобілів у центрі міста. Бігунів-екстремалів зібралося близько 150 осіб. І жоден не залишився без призу

У Рівному відбувся забіг із перешкодами. Центральна вулиця була перекрита від автівок. Організатори підготували 15 різноманітних вправ, пов'язаних із сітками, мотузками, колодами та стінами.

За півгодини учасники мають від міського стадіону добігти до центрального парку. А це - три кілометри шляху зі складними перепонами.

Півтори сотні бігунів поділились у команди. Деякі з них - сімейні, інші - сформовані з колег.

"Найважче - це примусити себе взяти участь і прийти сюди. А найкласніше - це коли перешкоди долаєш, ставиш собі якийсь бар'єр, щоб далі і далі могти щось робити", - говорить учасниця забігу Вікторія Катеринчик.

Серед учасників - є і команди рятувальників та поліцейських. Під час забігу вони мають фору, бо самі готували смугу перешкод і знають, чого чекати.

“В нас була трішки фора, ми були підготовлені. Але, чесно кажучи, забіг складний, рівень складності досить високий," – зазначає патрульний поліцейський Віктор Шурпик.

Організатори зізнаються, ідею підгледіли у Сполучених Штатів, і трохи модернізували.

"Ідею в американців взяли, бо таке роблять в Нью-Йорку. Але вони роблять це на краю острова Манхеттен, не заходячи в місто. А ми зайшли, подолали і ніби заволоділи містом", - говорить співорганізатор забігу Микола Кульчинський.

До фінішу добігли всі учасники змагання. Для кожного організатори підготували призи - дерев'яні медалі. А переможцеві вручили грошову винагороду.

Володимир Струс, Валерій Мартинюк, Рівне, "5 канал".

Попередній матеріал
"Іловайська хода": в Івано-Франківську вшанували пам'ять полеглих воїнів
Наступний матеріал
На Хрещатику відбулося шоу екскаваторів

Україна завоювала перше "золото" Універсіади-2017

Як Україна своїх кращих легкоатлетів на змагання до Лондона проводжала

Особливі змагання: під Києвом відбувся риболовний турнір "на візках"

З "дредами" і не тільки: незвичні породи собак на EuroDog Show у Києві – фотогалерея

Український боксер нокаутував Джонсона – відео

Мастиф, бігль, коллі: як у Києві проходить EuroDog Show-2017 – фото, відео