Укроборонпром

За три роки в Україні створили армію наново – чільник "Укроборонпрому"

Нині українські підприємства мають доступ до різних каталогів НАТО та до стандартів Альянсу

Українській ОПК (оборонно-промисловий комплекс) розвивається та інтегрується у світовий сектор безпеки та оборони, а вектор реформ задля інтеграції в НАТО – незворотній. Про це заявив гендиректор ДК "Укроборонпром" Роман Романов на семінарі з реформування ОПК України, передає прес-служба концерну.

За його словами, за 3 роки в Україні створили армію наново. 

"Наша консолідована робота, проведена між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, концерном "Укроборонпром" та західними партнерами, дозволила за три роки створити сильну європейську армію. Нині наші підприємства мають доступ до різних каталогів НАТО та до стандартів Альянсу – це дозволяє проектувати та виробляти техніку у відповідності до потреб військового об’єднання, закуповувати західні комплектуючі для програми імпортозаміщення та продавати вітчизняну продукцію", – відзначив Романов.

Як повідомляється, у травні уряд прийняв Державну програму реформування та розвитку ОПК до 2021 року.

"Вперше за останні роки Україна має план дій, що поєднав у собі інституційні перетворення і розвиток підприємств. Ми вже реалізували багато ініціатив, включаючи запровадження стратегічного планування, успішні законодавчі ініціативи, працюючу програму імпортозаміщення та істотне удосконалення системи державного експортного контролю", – повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко. 

Він також наголосив: "Країни НАТО залишаються для нас орієнтиром у реформі, а розширення взаємовигідної кооперації з НАТО у сфері озброєнь – одним із пріоритетів".

Крім того, заступник помічника генсека НАТО з питань оборонних інвестицій Ернест Герольд зазначив, що український ОПК стрімко еволюціонує та направлений на світові стандарти, а НАТО співпрацюватиме з Україною. 

Як повідомлялося, НАТО розглядає можливість участі України у тендерах на поставку "оборонки".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Укроборонпром" передав НГУ нову партію БТР: техніка в дії – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Міноборони має намір купувати озброєння через Prozorro
Наступний матеріал
Президент вручив нагороди військовим медикам і воїнам легендарної 72-ї бригади
Loading...