bykvu.com

Міноборони має намір купувати озброєння через Prozorro

Наразі у сфері закупівель діють ще радянські військові стандарти і вимоги, прийняті в 70-80-х роках

Міністерство оборони України планує перейти на тендерну процедуру закупівлі озброєння та військової техніки, а також послуг з їх ремонту і модернізації для державного оборонного замовлення через систему Prozorro. Про це в середу, 14 червня, повідомляє прес-служба асоціації виробників озброєння та військової техніки України.

Як зазначено у повідомленні, відповідне питання було розглянуто на засіданні робочої групи Міністерства оборони України за виконання дорожньої карти оборонної реформи на 2016-2020 роки.

"За результатами засідання було прийнято рішення доручити Центральним службам забезпечення збройних сил підготувати перелік озброєння і військової техніки, комплектів запчастин, інструментів та приладдя (ЗІП), а також послуг з ремонту і модернізації військової техніки, закупівлю яких можна буде здійснювати на відкритих тендерах", – йдеться в повідомленні.

У прес-службі також зазначили, що на засіданні було прийнято рішення про підготовку і внесення необхідних змін до низки законодавчих актів.

"Зараз у нас немає інформації: що, де і за якою ціною закуповується для потреб нашої армії. У сфері закупівель діють ще радянські військові стандарти і вимоги, прийняті в 70-80-х роках. Ми ініціюємо перехід на відкриті тендери в оборонному секторі, тому що це відповідає міжнародній практиці. Також цього вимагають стандарти НАТО", – цитує прес-служба виконавчого директора асоціації Руслана Джалілова.

За його словами, проведення відкритих тендерів в секторі оборони приверне до виконання Державного оборонного замовлення нові оборонні підприємства, а також дозволить знизити рівень корупції в цій сфері.

Як повідомляв 5.UA, державне підприємство "Київський бронетанковий завод" виготовило й передало Національній гвардії України партію БТР-3ДА.

"Укроборонпром" передав НГУ нову партію БТР: техніка в дії – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Чого чекати Києву від зустрічі Петра Порошенка та Дональда Трампа – "Час. Підсумки дня"
Наступний матеріал
За три роки в Україні створили армію наново – чільник "Укроборонпрому"
Loading...

Аваков: Існує багато перешкод для прийняття закону про вільний обіг зброї

На Луганщині вилучено 37 одиниць вибухонебезпечних предметів – ДСНС

Нишком продавав гранати з АТО: Поліція Чернігівщини "пов'язала" торговця зброєю