Сергій Ткач і його дружина
Сергій Ткач і його дружина ТСН

За тілом ніхто не приїхав: відомі подробиці смерті "пологівського маніяка"

  Начальник тюрми пригадує, що Ткач був спокійний і на нього не було жодних нарікань

  "Пологівського маніяка" Сергія Ткача, який помер у в'язниці, де відбував довічне ув'язнення, поховали у середу, 7 листопада. По тіло засудженого ніхто з його родичів чи близьких не приїхав, а місцеперебування дружини ув'язненого невідоме.

  Про це в коментарі "Сегодня" розповів начальник Житомирської установи виконання покарань №8 Костянтин Шеловський.

  "Коли йому стало зле, о 15:00 ми викликали "швидку". У нього був дуже низький тиск, швидка його не забрала, а о 19:00 він вже помер. Констатували біологічну смерть. Це було 4 листопада, а вчора ми його вже поховали. Ніяких інцидентів з ним не було. У камері вони були вдвох. Він спокійний, й взагалі, за його відсидку у мене не було жодних нарікань. Нормально сидів, ніяких порушень не здійснював, претензій у мене, як у начальника, до нього немає", – розповів він.

  За словами Костянтина Шеловського, співробітники Державної пенітенціарної служби намагалися зв'язатися з дружиною Сергія Ткача, але безрезультатно.

  "Раніше дружина приїжджала. Але зараз... Ми ж не знаємо, де вона. Ми дали повідомлення, вона тимчасово проживала в Житомирській області. Після смерті Ткача ніхто не приїхав і не забрав його, ми його поховали своїми силами. Наскільки я знаю, він скаржився на серце, скаржився на задишку. Там вже багато років відсидів. А йому 60 з гаком років, та і молода жінка, й народження дитини – це не просто так", – розповів Шеловський.

  Нагадаємо, Ткач помер 5 листопада. Він відбував довічний термін ув'язнення в Житомирській колонії №8. Доведено, що на його руках кров щонайменше 37 жертв. При цьому сам убивця стверджував, що їх понад 100.

  У колонії Ткач устиг одружитися з 27-річною Оленою Сергіївою. Та народила від убивці дитину. Жінка розповідає, що "полювала" на Сергія впродовж довгих 12 років. "Мені він подобався з моменту, коли я про нього дізналася", – прокоментувала дівчина.

  Попередній матеріал
  Кабмін запровадив нові дотації для фермерів
  Наступний матеріал
  ЄС надасть Україні €500 мільйонів – Порошенко

  Помер один із найвідоміших серійних убивць України

  У ЄС закликали покарати винних у смерті Катерини Гандзюк

  В Одесі просто під час операції помер відомий військовий лікар

  Трагічна смерть: у Техасі молодята загинули в день весілля

  У різних містах України вшановують пам'ять Катерини Гандзюк

  У Луцьку на автомийці сталася різанина й перестрілка: один загиблий, двоє поранених