Сергій Ткач і його дружина
Сергій Ткач і його дружина ТСН

Помер один із найвідоміших серійних убивць України

На руках Сергія Ткача кров щонайменше 37 жертв, яких він ґвалтував і вбивав

Два дні тому, 5 листопада, помер один із найжорстокіших серійних убивць України. Сергій Ткач відомий як "пологівський маніяк", повідомляє ТСН із посиланням на Пенітенціарну службу України.

Як стало відомо, чоловік помер від серцевої недостатності.

Зауважимо, що Сергій Ткач відбував довічний термін ув'язнення в Житомирській колонії №8. Доведено, що на його руках кров щонайменше 37 жертв. При цьому сам убивця стверджував, що їх понад 100.

Маніяк убивав і ґвалтував дівчат віком від 9 до 17 років на території Криму, Запоріжжя, Харківської та Дніпропетровської областей. Крім того, ґвалтівник вів щоденник, до якого записував моторошні подробиці скоєних ним злочинів. Зазвичай своїх жертв він душив. 

У колонії Ткач устиг одружитися з 27-річною Оленою Сергіївою. Та народила від убивці дитину. Жінка розповідає, що "полювала" на Сергія впродовж довгих 12 років. "Мені він подобався з моменту, коли я про нього дізналася", – прокоментувала дівчина.

А дізналася пані Олена про чоловіка з екрану телевізора. Потім писала листи до в'язниці і зрештою приїхала до нього в Житомир із російського Ярославля. 

Довідково: Сам Сергій Ткач – уродженець Кемеровської області РФ. Суду виніс йому вирок про довічне ув'язнення 10 років тому, тобто 2008 року. 

Попередній матеріал
Від справжнього латиноса: в київському метро з'явився дивовижний мурал – фото
Наступний матеріал
Терористи збільшили кількість обстрілів на Донбасі: 3 бійці ООС поранені