За створення Всеукраїнського комітету на захист української мови виступили митці [відео]

  За створення Всеукраїнського комітету на захист української мови виступили письменники, музиканти, журналісти та культурні і громадські діячі.

  Нова організація не лише боротиметься проти ухвалення мовного законопроекту регіоналів Ківалова-Колесніченка, а й виступатиме за утвердження української на державному рівні. Ініціатори комітету створили соціальні ролики, в яких відомі митці, журналісти та громадські діячі стали на захист української та проти розколу суспільства. Відео уже транслюють на телебаченні та в інтернеті. Окрім того, закликали українців підтримати акцію протесту проти русифікації, яка відбудеться 5 червня під будівлею Верховної Ради. Очікується, саме тоді парламентарії розглядатимуть законопроект про мову.

  Василь Шкляр, письменник: "Саме мова врятувала нас як націю і сьогодні на її захист повинні стати ми горою одностайно скрізь.

  Юрій Стець, голова комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформації (НУ-НС): "Якшо хтось захоче прийти, поговорити з Ніною Матвієнко чи з Олесем, чи з Миколою, чи з іншими людьми, які прийдуть, ну це ж не означає, що я закликаю когось ще раз 5-го червня прийти о 9-й ранку під стіни Верховної Ради".

  Попередній матеріал
  5 червня на повторну Всеукраїнську акцію протесту у Києві вийдуть ошукані вкладники [відео]
  Наступний матеріал
  У Нідерландах колишнього президента Ліберії засудили до 50 років
  Теги: