"Кузня на Рибальському"
"Кузня на Рибальському" gordonua.com

"За підрив обороноздатності України": слідчих ДБР та суддів у справі "Кузні на Рибальському" внесли до бази "Миротворця"

Читайте по-русски
У липні 2021 року за сфальсифікованими ДБР звинуваченнями за домовленістю з деякими суддями, за ґрати були кинуті керівники "Кузні на Рибальському", що виробляє бойові військові катери проєкту "Кентавр", а також кілька офіцерів Міноборони, зокрема генерал Ігор Павловський

Слідчі Державного бюро розслідувань, прокурори ОГПУ та судді, які ухвалювали рішення у так званій справі "Кузні на Рибальському", внесені до бази Центру "Миротворець". Про це мовиться в повідомленні на сайті "Миротворця".

Як зазначається на сайті, до бази потрапила низка осіб, "які дискредитують судову систему та правоохоронні органи, поповнили судді Печерського суду Олексій Соколов, Олеся Батрин та Світлана Волкова. Слідчі ДБР Андрій Вербієць та Дмитро Павлій, а також прокурори Офісу генпрокурора Геннадій Кондрашов та Олександр Якимчук.

"У липні 2021 року за сфальсифікованими ДБР звинуваченнями за домовленістю з деякими суддями, за ґрати були кинуті керівники підприємства, що виробляє бойові військові катери проєкту "Кентавр", а також кілька офіцерів Міністерства оборони України. Серед цих офіцерів був і бойовий генерал Ігор Павловський – колишній заступник Міністра оборони, один із керівників організації оборони Маріуполя від російсько-терористичної загрози. Основа сфальсифікованої ДБР справи загалом ґрунтувалася на твердженні, що "ці катери непридатні для бойового застосування у ВМС України", – мовиться в повідомленні.

У повідомленні "Миротворця" зазначається: "Після арешту, рівно через місяць, ми всі побачили ці катери на військовому параді до Дня незалежності України. Як виявилося, організатори параду звернулися до підприємства, керівництво якого кинули за ґрати, з проханням надати бойові катери класу "Кентавр", щоб показати досягнення оборонного комплексу України. А потім громадяни України збирали кошти на те, щоб викупити з полону генерала Павловського, а адвокати працювали над тим, щоб звільнити інших".

"Миротворець" зазначає, що наразі прокурори не з'являються на судові засідання, вигадуючи фантастичні приводи. Діями ДБР та суддів заподіяно шкоду виробнику бойової техніки для наших Збройних сил, бойова техніка (катери проєкту "Кентавр") не прийнята на озброєння, бо справа не закрита.

"Миротворець" резюмує: "Слідчими ДБР свідомо зламані долі і кар'єри старших офіцерів та бойового генерала. Однак жоден слідчий/прокурор/суддя не поніс покарання за свої дії, націлені на підрив обороноздатності країни. Саме тому за нанесення непоправної шкоди виробникам озброєння, за підрив обороноздатності України і свідому дискредитацію правоохоронної системи і судової гілки влади України, фальсифікатори з ДБР та судді занесені до Чистилища. Навіть розвідувально-диверсійні групи російського агресора неспроможні були нанести стільки шкоди обороноздатності країни, як це зробили слідчі ДБР у справах про клістрони і МБАК проєкту "Кентавр".

Як відомо, наприкінці грудня 2021 року Центр "Миротворець" відкрив новий напрямок діяльності, спрямований на допомогу правоохоронним органам та судовій гілці влади України на шляху до очищення та зцілення. З урахуванням того, що дії деяких працівників правоохоронної системи та судової гілки влади несуть пряму загрозу Національній безпеці України, зловживають виключним правом, наданим їм Державою, дискредитують правоохоронні органи, Центр "Миротворець" збиратиме їх у "Чистилищі" до купи.

Як відомо, необхідні для звільнення генерала Павловського 18 млн грн зібрали Фонд Порошенка разом з ГО "Солідарна справа громад". 2 млн 100 тис. гривень зібрали небайдужі українці через акцію в соцмережах. Понад 6 тис. людей внесли від 10 до сотень тисяч гривень. 15 млн 900 тис. грн вніс Фонд родини Петра Порошенка.

Нагадаємо, колишньому заступнику міністра оборони Ігорю Павловському, двом ексначальникам департаменту відомства, а також керівнику заводу "Кузня на Рибальському" Валерію Шандрі закидають постачання до армії у 2016-2018 роках техніки низької якості. Мовиться про бойові катери та автомобілі невідкладної медичної допомоги, які, як вважають слідчі ДБР, не відповідали вимогам і не можуть використовуватися у Збройних силах.

Також повідомлялося, що трудовий колектив заводу "Кузня на Рибальському" неодноразово заявляв про те, що тиск силових органів спрямований на знищення унікального підприємства.

Попередній матеріал
Командування ЗС РФ почало перевірку боєготовності на окупованому Донбасі – розвідка
Наступний матеріал
ЗМІ Польщі повідомили про масштабний витік цінних військових даних – у Міноборони країни почали перевірку
Loading...
Справа "Кузні на Рибальському": Шандрі продовжили запобіжний захід

Справа "Кузні на Рибальському": Шандрі продовжили запобіжний захід

Заламували руки та забрали ключі від військових катерів: ДБР намагалися завадити випробуванням нових суден

Заламували руки та забрали ключі від військових катерів: ДБР намагалися завадити випробуванням нових суден

Справа Павловського: генерала залишили під вартою, утім зменшили розмір заставки

Справа Павловського: генерала залишили під вартою, утім зменшили розмір заставки

Суд зняв з розгляду справу голови правління заводу "Кузня на Рибальському" Валерія Шандри: яка причина

Суд зняв з розгляду справу голови правління заводу "Кузня на Рибальському" Валерія Шандри: яка причина

"Пусті звинувачення": суд відхилив скаргу адвокатів, які представили докази невинуватості Шандри

"Пусті звинувачення": суд відхилив скаргу адвокатів, які представили докази невинуватості Шандри

Попри тиск з боку влади, "Кузня на Рибальському" спустила на воду броньований катер: як це було – сюжет

Попри тиск з боку влади, "Кузня на Рибальському" спустила на воду броньований катер: як це було – сюжет