За напади собак можуть увести кримінальну відповідальність для господарів

  Через надмірну агресію домашніх улюбленців їхні господарі можуть сісти за ґрати. Закон про кримінальну відповідальність за укуси собак пройшов перше читання у Парламенті.

  Слова цієї дитячої пісеньки не видаються кумедними Євгенові з Києва. Нещодавно на нього напала вівчарка. Про інцидент чоловік не розповів ані друзям ані родичам, тож і обличчя показувати не хоче.

  Побільшало останнім часом роботи і у травматологів. Вони нарікають на моду заводити бійцівських собак. У травмпункті ні дня без покусаних гомілок чи передпліч. 

  Нині на власника такого собаки можуть хіба що накласти штраф до сотні гривень. Більшість відбувається усними попередженнями. Усе можна змінити з ухваленням нового Закону, що уже пройшов перше читання у парламенті. Відтак, за аргесію свого кусючого улюбленця господаря можуть відправити на громадські та виправні роботи, і навіть за ґрати - на 5 років. Якщо ж укуси собаки призвели до смерті, власник сяде на 8 років, до кількох смертей - на 10.

  За останні півроку домашні собаки уже встигли покусати тисячу киян. У міліції за цей час склали усього шістдесят протоколів. Правоохоронці пояснюють, постраждалі до них не квапляться, бо знають, що кривдника усе одно не покарають належним чином. 

  Анастасія Бабенко, Орест Пона, Ігор Пльонкін, 5 канал

  Попередній матеріал
  Знову страйк у Греції
  Наступний матеріал
  У Кіровограді відкрилася виставка картин В. Винниченка
  Теги: