Знову страйк у Греції

  Знову страйк у Греції. На вулиці вийшли працівники держсектору.
  Вони невдоволені реформами пенсійного та трудового страхування. Адже минулого тижня уряд підвищив вік виходу на пенсію до 65 років, із обов`язковим стажем у 35-ть років роботи. До держслубовців долучилися авіадиспетчери. Як наслідок - аеропорти працювали з перебоями протягом чотирьох годин. Зо два десятки рейсів скасували, понад 60-т - відклали.

  Гіанніс Чаралабопорусмедичний працівник: "Це найгірше з того, що запровадила влада соціалістів. Вони мали б піклувтися про найнезахищених - простих робітників, а ця пенсійна реформа - ми її не витримаємо "

  Ентоні Колінз, турист з Великої Британії: "Авіадиспетчери тільки шкодять країні. Якщо вони страйкуватимуть - туристи не приїжджатимуть до Греції і вони не витрачатимуть тут грошей. А це ще гірше для економіки країни. Я їздив до Греції протягом 20-ти років і жив тут по три місяці. Тепер я подумаю чи їхати мені сюди наступного разу."

  Віл Фішер, турист зі США: "Думаю, тільки так вони зможуть привернути увагу влади до себе. Адже прибутки від туризму - одна з найбільших статей доходів Греції".

  Попередній матеріал
  Міліція винуватить ВР у зростанні кількості кримінальних злочинів
  Наступний матеріал
  За напади собак можуть увести кримінальну відповідальність для господарів
  Теги: