Тарас Лютий
Тарас Лютий Facebook

"ЗА ЧАЙ.СОМ": професор Тарас Лютий в ефірі "5 каналу"

Почаюємо про "Розумність нерозумного", проектуючи на українську реальність; про монографію "Ідеологія: матриця ілюзій, дискурсів і влади" та з'ясуємо, чи забрали б Даниіла Хармса в психушку після перегляду укроТБ чи після концерту "Четверо з полонезу"

Наш гість написав близько 100 наукових праць, зокрема — 3 монографії про проблеми історії філософії, філософської антропології, 2 книги художніх текстів і грає гараж-панк на гітарі. Доктор філософських наук та професор кафедри філософії та релігієзнавства Києво-Могилянської академії Тарас Лютий завітає почаювати вночі. А ще Тарас – старший науковий співробітник відділу філософської антропології в Інституті філософії ім. Г. Сковороди нашої Академії наук.

Тарас – куратор і викладач "Культурного проекту". Пише короткі культурологічні есе для часопису "Український тиждень". Грає на гітарі в "хармс-панк" з випусників Києво-Могилянки "Четверо з Полонезу". У 2016 році його книжка "Ніцше. Самоперевершення" здобула нагороду всеукраїнського рейтингу "Книжка року" в номінації "Софія". Того ж року автор став лауреатом премії ім. Петра Могили.

От з Тарасом Лютим люто прочаюємо його творіння "Розумність нерозумного", проектуючи на українську реальність; прикладемо до підсвідомого та інших хворих місць виборця його монографію "Ідеологія: матриця ілюзій, дискурсів і влади" і подивимося на ефект; з'ясуємо, чи забрали б Даниіла Хармса в психушку після перегляду укроТБ чи після концерту "Четверо з полонезу". Долучайтеся до чаювання о 23.10

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті 11 грудня о 23:10

[social type="fb" url="https://facebook.com/story.php?story_fbid=1954229791357853&id=1088283441285830"]

Попередній матеріал
У ДФС розповіли, що саме підлягає обов'язковому декларуванню
Наступний матеріал
Стрілянина на різдвяному ярмарку Страсбурга: голова МВС Франції розповів подробиці (оновлена)
Loading...