Художник Денис Белянський
Художник Денис Белянський Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.СОМ": художник Денис Белянський в ефірі "5 каналу"

  • Live
Читайте по-русски
Про мистецтво та віру; про страшний суд тут і там; про віру, принципи, мораль; про раціональне й ірраціональне в повсякденному житті та щоденний вибір з художником Денисом Белянським

А нині до нас завітає київський художник, який останніх півтора десятиліття прожив у Свято-Михайлівському кафедральному соборі в Житомирі.

Денис Белянський – художник з малярської родини. І батько, й мати – малювали. І дружина, й син – також. 
Ще будучи студентом вперше зацікавився і спробував іконопис та розпис церкви на Чернігівщині. А знайомство з отцем Богданом Бойком привело Дениса Белянського до Житомирського Михайлівського храму.

Змінилися партнери, колеги й помічники (понад 30 профі та аматорів), а сам Денис продовжував понад 15 років розписувати стіни й склепіння Свято-Михайлівського собору ( понад 200 квадратних метрів деталізованого розпису). Щотижня в Житомирі, на вихідні - у Києві. І так півтора десятиліття.

Про мистецтво та віру; про страшний суд тут і там; про віру, принципи, мораль; про раціональне й ірраціональне в повсякденному житті та щоденний вибір з художником Денисом Белянським о 23:10 на "5 каналі":

Попередній матеріал
На параді в окупованому Луганську готували ходу підрозділів, які воювали на стороні нацистів – Тука
Наступний матеріал
Заходи до Дня перемоги над нацизмом та акція "Безсмертний полк": підсумковий репортаж за 9 травня у столиці
Loading...